Młodzież: mecze niedzielne

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Młode Wilki 99 odzyskały prowadzenie w tabeli WLM, pokonując na Konwiktorskiej Polonię 2-1. Swoje prowadzenie ugruntowały za to drużyny roczników 1996 (2-0 w Grodzisku) i 1998 (8-1 z OKS Otwock). Młode Wilki 2002 w drugim swoim meczu tego weekendu uległy 3-4 Zniczowi.

Pogoń Grodzisk 0-2 (0-2) Legia 96 Zdjęcia z meczu
0-1 34 min. Robert Bartczak (as. Kamil Anczewski)
0-2 37 min. Eryk Rakowski (as. Grzegorz Tomasiewicz)

Legia: Jędraszczak (65' Jaroszko) - Ozga (56' Nidzgorski), Najemski, Makowski, Rakowski - Anczewski, Tomasiewicz, Mlonek, Bartczak, Suchanek - Szczepański

Legia 98 8-1 (4-0) OKS Otwock 98 Zdjęcia z meczu
1-0 2 min. Mateusz Hołownia (as. Przemysław Majewski)
2-0 8 min. Mikołaj Napora (as. Mateusz Hołownia)
3-0 25 min. Mikołaj Napora b.a.
4-0 35 min. Aleksander Waniek (gł., as. Mateusz Hołownia)
5-0 39 min. Mikołaj Napora (as. Maks Dikof)
6-0 48 min. Mikołaj Napora (as. Patryk Kaniecki)
6-1 61 min. Patryk Uniastowski
7-1 65 min. Przemysław Iwański (as. Maks Dikof)
8-1 70 min. Przemysław Iwański (as. Patryk Gregorczuk)

Legia: Ceran (36' Balawejder) - Majewski, Żyro (36' Iwański), Orłowski, Ostrowski (36' Ławcewicz) - Leleno, Gardziński (36' Gregorczuk), Waniek (36' Dikof), Wojtkowski (44' Kaniecki), Hołownia (36' Aftyka) - Napora

Polonia 99 1-2 (0-0) Legia 99 Zdjęcia z meczu
0-1 36 min. Jakub Knap (as. Emil Możdżonek)
1-1 49 min. Mazlum Abul
1-2 52 min. Bartek Sobierański (głową, as. Jakub Knap z rzutu rożnego)
w 13. minucie rzutu karnego dla Legii nie wykorzystał Emil Możdżonek

Legia - I połowa: Śmigielski - Rybak, Janicki, Knap - Możdżonek, Kostrzycki, Staśkiewicz, Kinast - Agnyziak (24' Pruszyński)
Legia - II połowa: Śmigielski - Rybak, Janicki, Hryniuk - Możdżonek, Kostrzycki, Staśkiewicz (43' Sobierański, 53' Kinast), Kinast (41' Agnyziak, 56' Parzych) - Knap (53' Pruszyński) oraz [ng] Kalinowski, Skrzyński

Legia 02 3-4 Znicz Pruszków 02 (sparing)
0-1 5 min.
0-2 8 min.
1-2 23 min. Tytus Chmielewski (as. Franek Majewski)
2-2 32 min. Bartek Małczak (as. Franek Majewski)
2-3 48 min.
2-4 49 min.
3-4 57 min. Kornel Toczyski (rzut wolny)

Legia: Skiba, Tobiasz - Małczak, Rudnicki, Noga, Dorosz, Łyś, Majewski, Toczyski, Chmielewski, Kruk, Stawiarz

Dzisiejszy sparing był okazją do gry dla zawodników, którzy w sobotę nie wystąpili w meczu ligowym z Unią. Mimo niekorzystnego wyniku, gra młodych legionistów mogła się podobać; martwiły jedynie okresy dużo słabszej postawy, szczególnie tuż po utraconych bramkach.