Młodzież: mecze sobotnie

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Oba zespoły Akademii Piłkarskiej wygrały dziś swoje mecze, ale wygrane nie przyszły bynajmniej łatwo. Juniorzy młodsi ('97) do przerwy remisowali z niepokonanym dotąd Świtem, ale dzięki lepszej postawie w drugich 40 minutach (dobre wejście Eryka Więdłochy, który zdobył 2 gole i wypracował trzeciego) wygrali 4-0. Młode Wilki 2001 już do przerwy prowadziły 3-0 na boisku Ursusa po hat-tricku Maćka Anusika, ale po przerwie to gospodarze zaatakowali. Wynik nie uległ już mimo wszystko zmianie. Pozostałe spotkania jutro.

Świt Nowy Dwór Maz. 97 0-4 (0-0) Legia 97
0-1 42 min. Eryk Więdłocha b.a.
0-2 49 min. Michał Stasz (dob. strzału Adriana Gapczyńskiego, po wrzutce Eryka Więdłochy)
0-3 54 min. Sebastian Stolarski (as. Bartosz Świderski)
0-4 77 min. Eryk Więdłocha (b.a., z dystansu)

Legia: Lasota (Jaroszko ng) - Stolarski (58' Surma), Maj, Witkowski, Gapczyński (62' Kostrzanowski) - Cieślak (41' Wojczuk), Karbowy, Wiśniewski (41' Więdłocha), Wojtkowski [98] (52' Zaradny), Świderski (58' Krasuski) - Stasz

KS Ursus 01 0-3 (0-3) Legia 01 Zdjęcia z meczu
0-1 Maciej Anusik (as. Damian Sędzikowski)
0-2 Maciej Anusik (as. Kacper Radkowski)
0-3 Maciej Anusik (as. Szymon Sharma)

Legia - I połowa: Kaniewski - Bieniek, Kraśniewski, Goliński - Radkowski, Bartnicki, Muniak, Sędzikowski (Sharma) - Anusik
Legia - II połowa: Kielak - Cichocki, Bieniek (38' Bartnicki), Zagajewski - Sharma (45' Sędzikowski), Graczyk (38' Goliński, 56' Graczyk), Anusik (42' Muniak, 56' Sharma), Phan (55' Radkowski) - Kraśniewski (49' Anusik)