Wypożyczeni: Zieliński lepszy od Starka i Wasikowskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Na drugoligowym froncie naprzeciwko siebie stanęły ekipy Stali Stalowa Wola oraz Pogoni Siedlce. W barwach obu zespołów występuje trzech legionistów. Powody do radości miał Paweł Zieliński, który zachował czyste konto, a jego zespół rozgromił rywali. Dobry mecz w barwach Piasta zanotował Damian Zbozień, który został wybrany do jedenastki kolejki Canal+.

Wypożyczeni legioniści
Marijan Antolović (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Radnikiem Bijeljina
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie będzie grał w rundzie jesiennej z powodów zdrowotnych
Konrad Romachów (Płomień Ełk) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Olimpią 2004 Elbląg
Kacper Starek (Pogoń Siedlce) - od 46. minuty w przegranym 0-3 meczu ze Stalą Stalowa Wola. W środowym meczu przeciwko Motorowi Lublin zagrał od 72. minuty. Pogoń wygrała 2-1.
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Jagiellonią Białystok
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu ze Stalą Stalowa Wola. W środowym meczu przeciwko Motorowi Lublin zagrał do 72. minuty. Pogoń wygrała 2-1.
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Jagiellonią Białystok
Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - od 56. minuty w wygranym 3-0 meczu z Pogonią Siedlce. Ponadto nie grał w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki rozegranym w środę.