Wypożyczeni: Bolesne porażki

Fumen - Wiadomość archiwalna

Bolesnych porażek doznały ekipy, w których występują wypożyczeni z Legii piłkarze. Konrad Romachów i jego Płomień Ełk przegrał 0-4. Takim samym rezultatem zakończyła się potyczka Lecha z Piastem Gliwice, w barwach którego przez 74 minuty występował Damian Zbozień. Z wygranej i czystego konta cieszył się Marijan Antolović.

Wypożyczeni legioniści
Marijan Antolović (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Rudarem Prijedor
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - w rundzie jesiennej nie będzie grał z powodów zdrowotnych
Konrad Romachów (Płomień Ełk) - od 55. minuty w przegranym 0-4 meczu z Sokołem Ostróda
Kacper Starek (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Lechem Poznań. Zagrał 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Lechem w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - od 62. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - do 74. minuty w przegranym 0-4 meczu z Lechem Poznań
Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock