Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Broendby Kopenhaga na derbach z FC Kopenhaga
Broendby Kopenhaga na derbach z FC Kopenhaga
Środa, 5 grudnia 2012 r. godz. 17:32

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Kopenhagi, Madrytu, Turynu i Zurichu

Bodziach

W ostatnim tygodniu rozegrano kilka ciekawych kibicowsko spotkań w Europie. Głośno było po derbach Kopenhagi, na które tym razem wpuszczono kibiców gości. Jednym z niewielu obostrzeń był obowiązek stawienia się kibiców z młyna gospodarzy najpóźniej półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu.
Obie ekipy w trakcie meczu odpaliły pirotechnikę, a po spotkaniu doszło do ataku przez murawę. Na derbach Zurichu ultrasowali tylko fani FC, występujący w tym meczu z roli przyjezdnych. Kibice Grasshoppers od kilku miesięcy protestują.

W Serbii drugim najciekawszym kibicowsko pojedynkiem po derbach Belgradu, które miały miejsce niedawno, jest spotkanie Crvenej z Vojvodiną. "Firma" dobrze zaprezentowała się w sektorze gości, odpalając kilka rac. Gospodarze tymczasem zaprezentowali oprawę na cześć prezydenta klubu, Dragana Dżajica - kartoniki tworzące promienie w barwach klubu oraz sektorówkę z podobizną Dżajica. Oczywiście z ich strony nie mogło zabraknąć dobrego racowiska ;).

Juventus na derbach z Torino zaprezentował cztery sektorówki przykrywające całą trybunę za bramką. Uzupełnieniem choreografii były flagi na kiju i kilkudziesięciometrowy transparent. Ultrasi Olympique Lyon na meczu z Montpellier okazałą choreografią uczcili 25. rocznicę istnienia grupy "Bad Gones '87". Co ciekawe piłkarze Lyonu wyszli na rozgrzewkę w koszulkach odnoszących się do rocznicy kibicowskiej grupy. Z innych rocznic - 20-lecie świętowali "Red Blue Devils" (fani Videotonu) na meczu z Ujpestem, a 25-lecie Riazor Blues na meczu z Betisem.

Przed derbami Madrytu, których gospodarzem był Real, fani Atletico w ok. 20 tysięcy stawili się na treningu swoich piłkarzy. Kibice Realu przygotowali na derbach dwie oprawy. Główna składała się z malowanych sektorówek przedstawiających łodzie, kartoników oraz hasła "Mil Batallas, Mil Victorias", czyli "1000 walk, 1000 zwycięstw".

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Awantura po derbach Kopenhagi:


Broendby Kopenhaga na derbach z FC Kopenhaga:
FC Kopenhaga na derbach z Broendby:

Crvena Zvezda Belgrad na meczu z Vojvodiną:Vojvodina Nowy Sad na wyjazdowym meczu z Crveną Zvezdą Belgrad:
Oprawa Juventusu Turyn na derbach z Torino:

Atletico Madryt na treningu przed derbami z Realem:


Real Madryt na derbach z Atletico:Olympique Lyon na meczu z Montpellier:

FC Zurich na derbach z Grasshoppersem:
Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!