Marko Suler - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Suler - najszczęśliwszy rezerwowy w lidze?

Redakcja, źródło: Fakt / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W przerwie letniej do Legii Warszawa trafił słoweński obrońca Marko Suler. Miał stanowić podporę defensywy stołecznego zespołu, tymczasem zagrał tylko w 9 meczach, a na dodatek popełniał proste błędy. Fakt informuje, że Suler to jeden z najlepiej opłacanych zawodników w zespole Jana Urbana, który miesięcznie zarabia 100 tysięcy złotych.
Reprezentant Słowenii wynegocjował sobie uposażenie, którego wysokość nie zależy w dużym stopniu od liczby rozegranych spotkań i prezentowanej formy.
"W klubie z Łazienkowskiej plotkuje się, że izraelski menedżer piłkarza Dudu Dahan wkrótce może spotkać się z działaczami Legii, choć tematem rozmowy nie będzie z pewnością przedwczesne rozwiązanie kontraktu. Znany w środowisku piłkarskim agent z uwagą śledzi opóźnienia w wypłatach, jakie w trakcie rundy jesiennej dotknęły zawodników Legii i o pieniądze swojego klienta zamierza walczyć wyjątkowo zdecydowanie" - czytamy w gazecie.

"Podstawowym zadaniem środkowego obrońcy jest wprowadzenie spokoju w linii defensywy. Suler tego spokoju nie daje. Sprawia wrażenie jakby cały czas grał "na musiku". Obserwując jego grę, część kibiców ma wrażenie, że w kluczowym momencie Słoweniec podejmie złą decyzję. Jan Urban najwyraźniej myśli podobnie, bo parę stoperów najczęściej tworzyli Inaki Astiz i Michał Żewłakow, którzy jesienią też nie byli bezbłędni" - pisaliśmy niedawno w podsumowaniu letnich transferów.

Na razie nie zanosi się, żeby Suler miał zmienić klub, a jego kontrakt z Legią obowiązuje do końca czerwca 2015 r.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.