Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Malaga na meczu z FC Porto
Malaga na meczu z FC Porto
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 15:34

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Europejskie puchary 2012/13 (18)

Bodziach

W minionym tygodniu rozegrano ostatnie mecze 1/8 finału europejskich pucharów. Najgłośniej było o wyjeździe Galatasaray do Gelsenkirchen, gdzie udało się ok. 6 tysięcy Turków. Galatasaray wykorzystał wszystkie przyznane im bilety (2700). Kilka tysięcy osób zasiadło na trybunach gospodarzy, a około 1000 osób nie weszło na stadion i próbowało... podkopu pod stadion.

Na wyjazdach dobrze pokazali się także Benfica w Bordeaux, Steaua w Londynie i FC Porto w Maladze. Fani Fenerbahce chcieli na meczu z Viktorią Pilzno zaprezentować spory transparent "Attack with a silent scream", ale na jego wywieszenie nie zgodził się delegat UEFA. Wszystko dlatego, że był to kolejny mecz w Stambule bez udziału publiczności. Przy pustych trybunach rozegrano także spotkanie Lazio z VfB Stuttgart. O przyczynach pisaliśmy w poprzednim raporcie NSŚ.Pod względem opraw zaplusowali fani z Malagi. Ultrasowała też Barcelona, ale wiadomo, że w jej przypadku w prezentacji największy udział miał klub. Ciekawie, także dla kibiców Legii, zapowiada się wyjazdowy mecz Juventusu w Monachium, który zaplanowano na 2 kwietnia.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

FC Barcelona na meczu z Milanem:


FC Basel na wyjazdowym meczu z Zenitem:


Benfica Lizbona na wyjazdowym meczu z Bordeaux:Galatasaray Stambuł na wyjazdowym meczu z Schalke:


FC Porto na wyjazdowym meczu z Malagą:Malaga na meczu z FC Porto:Rubin Kazań na meczu z Levante:


Schalke na meczu z Galatasaray:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!