Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 r. godz. 16:53

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Europejskie puchary 2012/13 (19)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Za nami pierwsze ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów i Europy. Bardzo dobrze w Madrycie pokazali się kibice Galatasaray (6000), którzy odpalili kilkanaście rac. Po meczu długo byli przetrzymywani najpierw na stadionie, a później na lotnisku. Liczny wyjazd do Malagi zaliczyła Borussia Dortmund. Na tym meczu Hiszpanie zaprezentowali choreografię.

Po odbyciu kar nałożonych przez UEFA, kibice Fenerbahce mogli obejrzeć mecz z Lazio. Mieli ze sobą transparenty pod adresem UEFA, ale zarekwirowała je policja przed stadionem. Na trybunach Fenerbahce zaprezentował sektorówkę. Lazio przyjechało w ok. 500 osób. Warto dodać, że kary ze strony UEFA nie są obce także Lazio, stąd na meczu ligowym przed spotkaniem z Fenerbahce fani włoskiego klubu wywiesili transparent "Przepraszam świnio, jeśli nazwę ciebie Platini" oraz "UEFA = Mafia".

FC Basel odpaliło piro na wyjazdowym meczu z Tottenhamem. Kilkutysięczny wyjazd do Lizbony zorganizowali fani Newcastle. Oprawę na meczu z Barceloną zaprezentował PSG, ale była ona organizowana przez klub, a nie ultrasów. Na wyjazdowy mecz z Chelsea wybrało się 50 kibiców Rubina Kazań.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Fenerbahce na meczu z Lazio:


Lazio Rzym na wyjazdowym meczu z Fenerbahce:


Galatasaray na wyjazdowym meczu z Realem Madryt:
Malaga na meczu z Borussią Dortmund:
Borussia Dortmund na wyjazdowym meczu z Malagą:


PSG na meczu z Barceloną:


FC Basel na wyjazdowym meczu z Tottenhamem:


Real Madryt na meczu z Galatasaray:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!