Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa CSKA Sofia na derbach z Lewskim
Oprawa CSKA Sofia na derbach z Lewskim
Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 12:25

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Sofii i Turynu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W minioną środę w stolicy Bułgarii rozegrano bardzo ciekawe spotkanie derbowe, w którym Lewski podejmował CSKA. Fani obu ekip pokazali się z dobrej strony, zarówno pod względem liczebności, dopingu, jak i przygotowanych opraw.

Lewski przygotował trzy prezentacje - sektorówkę z nazwą klubu na całą trybunę prostą, następnie dwie malowane sektorówki, jedna po drugiej, w asyście kartoników. Odpalili także świece dymne w barwach, race i machali flagami na kiju.

CSKA zaprezentowało poziome pasy materiału w barwach klubu oraz świece dymne, kartoniadę oraz malowaną sektorówkę. W sektorze gości doszło do bójki pomiędzy liderem grupy sprzyjającej klubowi a grupą skonfliktowaną z zarządem.

Przed meczem doszło do kilku awantur w mieście. Ustawkę 15 na 15 po minucie przerwała policja i aresztowała wszystkich jej uczestników. Miały miejsce także inne akcje ze strony fanów obu drużyn, w wyniku których aresztowanych zostało 100 osób.

W porównaniu z derbami Sofii, niewiele działo się na derbach Turynu. Gospodarze zaprezentowali skromną choreografię oraz transparent z podziękowaniami dla Bayernu za wyeliminowanie Juventusu z Ligi Mistrzów. Juve pokazało sektorówkę z herbem oraz skromne ilości pirotechniki.

Niezłą oprawę na meczu z ASSE zaprezentował Olympique Lyon. Gospodarze wspierani przez ŁKS wywiesili transparent "ŁKS nigdy nie zginie".

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

CSKA Sofia na derbach z Lewskim:

Lewski Sofia na derbach z CSKA:

AC Torino na meczu z Juventusem:

Juventus na meczu z Torino:
AS Saint Etienne na wyjazdowym meczu z Lyonem:

Olympique Lyon na meczu z ASSE:Montpellier na meczu z Lyonem:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!