Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Botev Płowdiw na meczu z Lokomotivem Płowdiw
Botev Płowdiw na meczu z Lokomotivem Płowdiw
Czwartek, 9 maja 2013 r. godz. 17:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Sarajewa, Płowdiw i Kopenhagi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W tym tygodniu rozegrane zostały dwa ciekawe pojedynki. W Sarajewie Zeljeznicar podejmował FK Sarajewo, a na trybunach nie brakowało opraw i pirotechniki. Równie ciekawie było w Bułgarii na derbach Płowdiw pomiędzy Botevem a Lokomotiwem.

Przed derbami Sarajewa na stadionie Zeljeznicara zdemontowano wszystkie krzesełka w sektorze gości - w obawie przed użyciem ich do awantur lub podpaleniem. "Horde Zla", czyli ekipa FK Sarajewo zorganizowała pochód na stadion, gdzie zajęli ok. 2500 miejsc (wykorzystali pełną pulę biletów). Przyjezdni odpalili pirotechnikę, a spora jej część wylądowała na murawie. Kibice Zeljeznicara, czyli The Maniacs przygotowali kartoniadę oraz racowisko.

Fani Botevu zaprezentowali na derbach z Lokomotiwem flagi na kiju, malowane sektorówki, kartoniadę oraz pokaz pirotechniczny ze świec dymnych, co dało niezły efekt, nawet mimo wczesnej pory rozgrywania meczu. Lokomotiw na stadion przyszedł w pochodzie sprzed własnego stadionu. Pokazali dwie sektorówki w asyście folii aluminiowych oraz świece dymne.

W weekend Ajax dobrze pokazał się na meczu z Willem II Tilburg. Fani z Amstedamu przygotowali trzy malowane sektorówki, w tym jedną nawiązującą do spadku rywali z Eredivisie (Willem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli). Tymczasem kibice AIK-u Sztokholm na meczu z IFK Goteborg przygotowali oprawę poświęconą zmarłemu Ivanovi Turinie, golkiperowi, który grał także w barwach Lecha.

Na derbach Kopenhagi oprawy zarówno ze strony Broendby, jak i FC Kopenhaga. To jednak goście, których było na meczu ponad 3 tysiące, mogli świętować mistrzostwo kraju.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

FK Sarajewo na derbowym meczu z Zeljeznicarem:

Zeljeznicar Sarajewo na derbach z FK Sarajewo:


Botev Płowdiw na meczu z Lokomotiwem Płowdiw:


Lokomotiw Płowdiw na wyjazdowym meczu z Botevem Płowdiw:

Oprawa Ajaxu na meczu z Willem II Tilburg:


AIK Sztokholm na meczu z IFK Goteborg:IFK Goteborg na wyjazdowym meczu z AIK-iem Sztokholm:


Broendby Kopenhaga na meczu z FC Kopenhaga:FC Kopenhaga na meczu z Broendby Kopenhaga:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!