Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Lewski Sofia na meczu z Ludogoretz
Lewski Sofia na meczu z Ludogoretz
Środa, 22 maja 2013 r. godz. 11:18

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Belgradu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach w Belgradzie rozegrano derbowe spotkanie pomiędzy Partizanem a Crveną Zvezdą. Pod względem kibicowskim pojedynek nie zawiódł. Obie strony zaprezentowały oprawy i odpaliły pirotechnikę. Jeszcze lepiej wyglądała rywalizacja pod względem wokalnym. Dzięki wygranej gospodarzy to "Grobari" mogli świętować mistrzostwo Serbii.

Warto dodać, że pomiędzy kibicami Partizana doszło do przepychanek na trybunach. Crvena zaś po meczu walczyła z policją.

W Belgradzie ciekawie było także na meczu decydującym o mistrzostwie kraju w piłce wodnej. Spotkanie Crvenej z Radnickim cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem fanów - kilkuset z nich nie zmieściło się na trybunach i musiało wspierać swój klub zza obiektu. Gorący doping trwał cały mecz, a po nim odpalono race, a kilkudziesięciu fanów wskoczyło do basenu w ubraniu.

Przy okazji warto wyróżnić niezłą choreografię (kartoniada, pirotechnika) w wykonaniu fanów Lewskiego Sofia na spotkaniu z Ludogoretz.

Poprzednie relacje kibicowskie ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Crvena Zvezda Belgrad na derbach z Partizanem:

Partizan Belgrad na derbach z Crveną Zvezdą:


Lewski Sofia na meczu z Ludogoretz:CSKA Moskwa świętuje mistrzostwo Rosji po meczu z Kubaniem:Crvena Zvezda na meczu piłki wodnej z Radnickim:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!