Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 31 maja 2013 r. godz. 21:25

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Finały krajowych pucharów (3)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przedstawiamy kolejne finały pucharowych meczów krajowych pucharów, które rozegrano w ostatnich dniach na Cypru, we Włoszech i w Szwecji. Na każdym z nich fani nie szczędzili pirotechniki, ale najlepiej pod tym względem wypadł finał rozegrany w Sztokholmie. Fani Djurgardens zaprezentowali dobrą pirotechniczną ucztę złożoną z różnobarwnych świec dymnych.

IFK Goteborg (6 tys.) nie pozostało dłużne i zaprezentowało racowisko. Fani IFK, po wygranej swojego klubu po rzutach karnych, świętowało sukces na boisku... i nie zabrakło ataku na młyn gospodarzy. Jak zwykle w takich przypadkach, interweniowała policja.

Pirotechnikę odpalano także na finale Pucharu Cypru pomiędzy dwiema ekipami z Limassol - AEL-em i Apollonem. Gospodarze zaprezentowali podwieszane pod dach sektorówki, m.in. z pucharem i logo klubu, a także całą gamę pirotechniki - przez race, stroboskopy, aż po wulkany. Apollon przygotował podwieszaną pod dach malowaną folię, transparenty na dwóch kijach i pirotechnikę, a także transparenty podświetlane piro.

Nie mniej ciekawie było na finale Pucharu Włoch pomiędzy dwiema ekipami z Rzymu - Lazio i Romą. Pod względem ultras nieco lepiej przygotowani byli ultrasi Lazio, którzy zaprezentowali oprócz różnych haseł na płótnach, malowaną sektorówkę w asyście małych flag na kiju w barwach i skromnych ilości pirotechniki. Więcej niż na trybunach, działo się jednak na mieście, ale we wszystko w początkowym stadium "konfliktów" mieszała się policja.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

AEL Limassol na finale Pucharu Cypru:
Lazio na finale Pucharu Włoch z Romą:
AS Roma na finale Pucharu Włoch z Lazio:

Apollon Limassol na finale Pucharu Cypru:

IFK Goteborg na finale Pucharu Szwecji w Sztokholmie:Djurgårdens IF na finale Pucharu Szwecji z IFK Goteborg:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!