Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Bayern Monachium na finale Pucharu Niemiec z VfB Stuttgart w Berlinie
Bayern Monachium na finale Pucharu Niemiec z VfB Stuttgart w Berlinie
Czwartek, 6 czerwca 2013 r. godz. 11:05

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Finały krajowych pucharów (4)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich tygodniach rozegrano kolejne finały krajowych pucharów, m.in. w Rumunii, Niemczech, Szkocji, Francji czy Białorusi. Zdecydowanie najciekawiej kibicowsko wypadli fani Bayernu Monachium w Berlinie oraz Petrolula Ploiesti w Bukareszcie.

Finał Pucharu Rumunii rozegrano na stadionie Narodowym w Bukareszcie. W dobrej liczbie (ponad 20 tysięcy) pojawili się fani Petrolula Ploiesti, którzy mieli do przejechania 70 kilometrów. Zaprezentowali kartoniadę, flagi na kiju, mini sektorówkę, a podczas fety - race. Fani CFR Cluj, mimo zdecydowanie większej odległości (450 km), wypadli fatalnie. Było ich ledwie kilkudziesięciu, z kilkunastoma chorągiewkami.

Finałowe spotkanie Pucharu Niemiec rozegrano w Berlinie. Pod względem ultras lepiej pokazali się fani Bayernu (mieli ok. 600 km), którzy oprócz kartoniady, zaprezentowali transparent oraz racowisko i trzy malowane mini sektorówki. Kibice VfB Stuttgart przyjechali do celu pociągiem specjalnym, mimo podobnej odległości (630 km), w słabszej od Bayernu liczbie i bez choreografii.

Fani spod znaku Green Brigade zaprezentowali choreografię na finale Pucharu Szkocji - zielone flagi na kiju i białe transparenty tworzące datę "1888" oraz malowaną, okrągłą sektorówkę. Odpalili także zielone świece dymne.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Petrolul Ploiesti na finale Pucharu Rumunii z CFR Cluj:


CFR Cluj na finale Pucharu Rumunii z Petrolul Ploiesti:


Bayern Monachium na finale Pucharu Niemiec z VfB Stuttgart:

VfB Stuttgart na finale Pucharu Niemiec z Bayernem Monachium:

Celtic Glasgow na finale Pucharu Szkocji z Hibernian:


Bordeaux na finale Pucharu Francji z Evian w Paryżu:
Dinamo Mińsk na finale Pucharu Białorusi z FC Mińsk:


FC Mińsk na finale Pucharu Białorusi z Dinamo Mińsk:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!