Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Torpedo Kutaisi (Gruzja) na meczu z MSK Żylina (Słowacja)
Torpedo Kutaisi (Gruzja) na meczu z MSK Żylina (Słowacja)
Wtorek, 9 lipca 2013 r. godz. 12:40

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Europejskie puchary 2013/14 (1)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W minionym tygodniu rozegrano mecze pierwszych rund kwalifikacyjnych do europejskich pucharów. Na meczach na razie nie działo się wiele, nie licząc może próby zdobycia jednej z flag Honvedu przed młodego bośniackiego... fotoreportera. Płótno wróciło do Węgrów - kilka osób wyskoczyło w pogoń za flagą, ale pierwsi płótno przejęli funkcjonariusze policji, po czym zwrócili je Węgrom.

Bardzo ciekawie zapowiada się rewanżowe spotkanie w Budapeszcie, o ile oczywiście ekipa spod znaku "Fan Maszyna" zdecyduje się ruszyć w trasę. Sądząc po wyniki pierwszego spotkania, dla Celika będzie to prawdopodobnie jedyny wyjazdowy mecz w europucharach w tym sezonie.

Lewski Sofia wystawił niezły młyn na meczu z Irtyszem, przyzwoicie także pokazali się "Horde Zla" z FK Sarajewo na meczu z klubikiem z San Marino oraz Torpedo Kutaisi, którzy odpalili piro na meczu z Żyliną. Zrinjski Mostar w skromnej grupie pojechał do Andory. Trochę liczniej na wyjazdy pojechali fani Dinama Mińsk na Litwę, St. Patrick's Athletic do Wilna i Malmo FF do Irlandii.

W tym tygodnie mecze rewanżowe pierwszej rundy, a już za tydzień, pierwsze spotkania drugiej rundy, w których zagrają polskie kluby. Legia jedzie do Walii, Lech podróżować będzie do Finlandii, Śląsk pierwszy mecz zagra na własnym stadionie z Czarnogórcami lub Armeńczykami, a Piasta czeka wyprawa do Azerbejdżanu lub Macedonii.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów z Polski i świata w dziale Na stadionach.

Honved Budapeszt na wyjazdowym meczu z Celikiem Niksić:Celik Niksić na meczu z Honvedem:Zrinjski Mostar na wyjazdowym meczu z Santa Coloma (Andora):


Lewski Sofia na meczu z Irtyszem Pawłodar:

Malmö na wyjazdowym meczu z Droghedą (Irlandia):


Videoton na meczu z Mladostą Podgorica:


FK Sarajewo na meczu z AC Libertas (San Marino):


Dynamo Mińsk na wyjazdowym meczu w Kruoji (Litwa):

Torpedo Kutaisi na meczu z MSK Żylina:


St. Patrick's Athletic na wyjazdowym meczu z Żalgirisem Wilno:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!