REKLAMA

Ostatnia szansa na grę w Lidze Typerów i Wygraj KOPA

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Już dzisiaj pierwszy ligowy mecz Legii w sezonie 2013/14. Zostało więc już tylko kilka godzin, by wziąć udział w naszych cyklicznych konkursach. Do wygrania atrakcyjne nagrody od ActiveJet - oryginalna koszulka Legii Warszawa, legijne myszki oraz inne gadżety. Zapraszamy do zabawy!

Już po raz 28. serdecznie zapraszamy Was do udziału w naszej zabawie - Liga Typerów. Do soboty 20 lipca macie czas na zastanowienie się i wytypowanie wszystkich jesiennych ligowych wyników Legii oraz pozycji, którą drużyna ze stolicy zajmie na koniec roku. Dla najlepszych tradycyjnie przygotowaliśmy upominki w postaci gadżetów Legii. Włącz się do gry - zostań najlepszym typerem!


Ruszyła kolejna edycja najbardziej zwariowanego konkursu - "Wygraj KOPA!", w którym przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam pytania, takie jak: - ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? - ile będzie karnych? - z jakim opóźnieniem rozpocznie się mecz? Nagrodą dla najlepszego gracza, podobnie jak w edycji wiosennej, będzie oryginalna koszulka Legii Warszawa! Już teraz odpowiadajcie na pytania dotyczące meczu z Widzewem. Wejdź do gry!

fot. ActiveJet

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.