fot. Legionisci.com
REKLAMA

5 wyjazdów do końca roku: Będzie czarter do Trabzonu i specjal do Poznania

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po przeszło miesięcznej przerwie w wyjazdach, kibiców z Łazienkowskiej czeka w najbliższym czasie konkretny maraton wyjazdowy (3 wyjazdy w 6 dni). Najpierw w czwartek 24 października nasz klub zagra w Trabzonie w fazie grupowej Ligi Europy, trzy dni później legioniści udadzą się do Poznania na mecz z Lechem, a już w środę 30 października pojedziemy do Bydgoszczy na mecz z Zawiszą.

SKLW planuje organizację czarteru do Turcji, obecnie trwają jeszcze negocjacje, a szczegółów nt. zapisów, możecie się spodziewać w najbliższych dniach. Na wyjazd do Poznania lechici przyznali na razie 1500 biletów. Na ten wyjazd SKLW zorganizuje pociąg specjalny. Wiadomo już dziś, że bilety na mecz kosztować będą 60 złotych, a do tego doliczyć trzeba będzie cenę za przejazd "specjalem". Na wyjazd do Bydgoszczy otrzymamy 1900 biletów, a na ten mecz nie będzie organizowanego pociągu specjalnego.

W tym roku, poza trzema wymienionymi wyjazdami, czekają nas jeszcze tylko dwie wyprawy. W weekend 6-8 grudnia czeka nas wyjazdowy mecz z Lechią Gdańsk, a w czwartek 12 grudnia spotkanie z Apollonem Limassol w Nikozji. Na stadionach Widzewa, Podbeskidzia i Górnika, kibice Legii nie zostaną wpuszczeni z powodu braku sektorów dla przyjezdnych.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.