REKLAMA
REKLAMA

Akçay: Siłą Legii są jej kibice

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mustafa Akçay (trener Trabzonsporu): Zaczęliśmy dziś grę z niepokojem, bo graliśmy przecież na wyjeździe. Wiedzieliśmy, że siłą Legii są jej kibice. Staraliśmy się przygotować do meczu także pod względem psychologicznym. W pierwszej połowie graliśmy trochę pod presją i czuliśmy ją ze strony naszych rywali.

Po przerwie przeszliśmy do kontrataku i to przyniosło nam dwa gole. Nawet jeśli się mogło wydawać, że nie graliśmy dziś efektywnie, to zobaczmy jaki jest wynik. Taki styl gry przynosi nam wyniki i będziemy się go trzymać. Wiele wskazuje na to, że wyjdziemy z grupy. Trzeba jednak pamiętać, że w piłce wszystko jest możliwe.

Chciałbym pogratulować Legii sytuacji, które stwarzała w pierwszej połowie. Legia zdominowała wówczas grę i pokazała, że jest dobrą drużyną. Życzę jej sukcesów w dalszych meczach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.