Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 18 listopada 2013 r. godz. 12:21

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Sofii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Bułgarii rozegrano mecze 1/8 finału krajowego pucharu, a w jednym ze spotkań CSKA Sofia podejmował Lewskiego. Na trybunach było ciekawie, a mecz zabezpieczało ponad 1000 policjantów. Lewski przemaszerował na stadion z transparentem "Heroes never die". Po drodze na mecz, zarówno CSKA, jak i Lewski, obrzucili turecką ambasadę kamieniami i pirotechniką.

Gospodarze zaprezentowali choreografię składającą się z czerwonego tła z kartonów, styropianowego napisu "Zawsze wierni" oraz pirotechniki. Goście z kartoniadą tworzącą "7-2", co odnosiło się do najwyższej wygranej Lewskiego z CSKA w historii, a mecz ten miał miejsce 45 lat temu. Goście ponadto zaprezentowali niebieskie świece dymne. W mieście tym razem było wyjątkowo spokojnie, bez większych awantur. Policja aresztowała 18 kibiców. Rewanżowe spotkanie w Pucharze Bułgarii zostanie rozegrane 19 grudnia.

Fani Sparty Praga tymczasem świętowali 120-lecie swojego klubu, odpalając z tej okazji sporo pirotechniki.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

CSKA Sofia na derbach z Lewskim:
Lewski Sofia na derbach z CSKA:


Sparta Praga świętuje 120-lecie klubu:
Chemie Lipsk na meczu z Chemnitzer FC:
Chemnitzer FC na wyjazdowym meczu z Chemie Lipsk:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!