Piwo na Legii, ale na razie tylko w teorii

Królewskie

Sponsor Legii Warszawa producent piwa Królewskie, przygotował specjalnie dla stołecznego klubu nowy wariant piwa, które będzie mogło być sprzedawane na stadionie dzięki obniżonej zawartości alkoholu do 3,5%. Na razie kibice nie mają co liczyć na złocisty napój na trybunach, ponieważ wszystkie mecze Legii Warszawa mają status podwyższonego ryzyka. Królewskie Niepasteryzowane o pojemności 0,4l ma kosztować 9 zł.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.