Wdowczyk: Gratuluję... Dariusz Wdowczyk - fot. Mishka / Legionisci.com Fumen Legionisci.com 23.11.2013 r. 22:38 Dariusz Wdowczyk: Gratuluję swojej ekipie dobrej postawy, a Legii zasłużonego zwycięstwa. Natomiast sędziemu gratuluję odważnej decyzji. W moim odczuciu był fatalny. REKLAMA tagi: Pogoń Szczecin konferencja pomeczowa Dariusz Wdowczyk