Komisja Ligi ukarała Pogoń i Wdowczyka

Pogoń Szczecin w Warszawie - fot. Mishka / Legionisci.com

Dariusz Wdowczyk został zawieszony na dwa mecze Ekstraklasy w związku z usunięciem z ławki rezerwowych podczas meczu z Legią Warszawa. Komisja Ligi nie przychyliła się do wyjaśnień klubu i trenera i zastosowała automatyczną karę wynikającą z regulaminu dyscyplinarnego PZPN. Ponadto szczeciński klub został ukarany finansowo kwotą 6 tysięcy złotych za zachowanie kibiców podczas tego samego spotkania.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.