Poniedziałek, 20 marca 2000 r. godz. 22:18

III liga: Legia II 1-0 Pogoń Lębork (uzupełnienie)

Woytek, źródło: Gazeta Wyborcza

Postanowiliśmy jeszcze więcej uwagi poświecić drugiej drużynie Legii. Takie artykuły będziecie mogli przeczytać po każdym występie legionistów. Uzupełniamy więc swoje wcześniejsze informacje artykułem z Gazety Wyborczej z dnia 20.03.2000r: "Zawodnicy Legii II mimo niezliczonej liczby sytuacji wygrali zaledwie 1:0 z Pogonią Lębork. W ciągu całego meczu rywale stworzyli jedynie trzy dogodne sytuacje. Dwa razy pewnie interweniował Wojciech Kowalewski, a raz niebezpieczenstwo zażegnał Adam Więckowski. Warszawiacy przez cały czas mieli przygniatająca przewagę. Kilka okazji zmarnował egoistycznie grający Maciej Sawicki. W 50. minucie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Tomaszu Mazurkiewiczu. W 70 minucie czerwoną kartką został ukarany Kalamaszek z Pogoni. Na stadion przybyło ok. 200 widzów.
Legia wystąpiła w składzie: Kowalewski - Jarzębowski, Więckowski, Kiełbiewski, Niziołek - Wilk (46' Eresaba), Mazurkiewicz, Solnica, Janiak (46' Cymerman) - Dębiński, Sawicki.