REKLAMA

Legia zainteresowana Björnem Sigurdarsonem

Wiśnia, źródło: fotbolti.net / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jak informuje serwis "Fótbolti.net", Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem islandzkiego napastnika, Björna Sigurdarsona. 22-latek gra obecnie w angielskim Wolverhampton Wanderers, w którym nie do końca spełnia jednak pokładane w nim nadzieje.

Björn Sigurdarson reprezentuje barwy Wolverhampton od czerwca 2012 roku. Obecnego sezonu nie może jednak zaliczyć do udanych. W rozegranych dotychczas 21 meczach zdobył dla "Wilków" zaledwie dwa gole oraz zanotował dwie asysty. W związku z tym, już w listopadzie ubiegłego roku, napastnik otwarcie mówił o chęci zmiany otoczenia. Wówczas spekulowało się o jego możliwych przenosinach do FC Kopenhagi, lecz obecnie temat nieco ucichł.

22-letni Björn Sigurdarson wcześniej grał w klubach norweskich. W latach 2007-08 występował w Íþróttabandalag Akraness, a w 2009-12 zakładał koszulkę Lillestrøm SK. W barwach tego ostatniego klubu rozegrał 70 spotkań, w których strzelił 17 bramek.

Sigurdarson doskonale zna się z trenerem Legii Warszawa, Hennigiem Bergiem. Obydwaj współpracowali ze sobą w Lillestrøm SK przez trzy lata.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.