"W środę spotka się Komisja Ligi i zadecyduje czy mecz zostanie dograny, czy też Legia zostanie ukarana walkowerem" - informuje rzecznik Legii Izabela Kuś. Dyrektor ds. bezpieczeństwa Legii poinformował natomiast o wydarzeniach, które miały dziś miejsce na stadionie Legii. "Dziś na trybunach doszło do incydentów z kibicami. Jako osoba odpowiadająca za bezpieczeństwo tej imprezy, poprosiłem policję o wsparcie" - wyjaśnia Dariusz Derewicz.
REKLAMA
"O godzinie 18:42 podjęta została decyzja o przerwaniu meczu. Decyzja została przekazana sędziemu, delegatowi i kibicom" - mówi Derewicz.

