Dyrektor ds. bezpieczeństwa stracił pracę

Informujemy, że w dniu dzisiejszym Zarząd Legii Warszawa S.A. podjął decyzję o zakończeniu z dniem 7 marca 2014 roku współpracy z Panem Dariuszem Derewiczem - dyrektorem ds. bezpieczeństwa.
Pan Dariusz Derewicz pracował w Klubie od listopada 2013 roku. Zarząd Klubu pragnie złożyć podziękowania za dotychczasową współpracę - poinformował dziś Klub.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.