Lewski Sofia na meczu z Lazio z okazji 100-lecia klubu

NSŚ: Crvena Zvezda mistrzem Serbii, 100-lecie Lewskiego Sofia

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W miniony weekend odbyły się dwa ciekawe kibicowsko pojedynki. Crvena Zvezda zdobyła mistrzostwo Serbii, ale w Belgradzie nie było fety. W stolicy Bułgarii zorganizowano mecz Lewskiego z Lazio Rzym, a na trybunach kibice pokazali się z bardzo dobrej strony.

Fani Lewskiego Sofia zorganizowali z okazji 100-lecia swojego klubu towarzyskie spotkanie z zaprzyjaźnionym Lazio Rzym. Do Sofii przyjechali także kibice Spartaka Moskwa. Gospodarze pokazali się z naprawdę bardzo dobrej strony - zaprezentowali kartoniadę z "L" wpisanym w wieniec laurowy, liczbę "100", a także odpalili pirotechnikę dookoła stadionu.

Mistrzem Serbii po kilkuletniej przerwie została Crvena Zvezda. W związku z fatalną w skutkach powodzią, po meczu nie było tradycyjnej fety. Przy okazji spotkania z OFK, przez pierwszych 29 minut Delije nie prowadzili dopingu, oddając w ten sposób cześć zabitemu w ostatnich dniach jednemu ze swoich liderów, Veliborowi Dunjiciowi. Płótno z jego podobizną prezentowane było przez całe spotkanie. W trakcie meczu gospodarze odpalili pirotechnikę.


Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Lewski Sofia na meczu z Lazio z okazji 100-lecia klubu:


Lazio Rzym na meczu z okazji 100-lecia Lewskiego Sofia:


Crvena Zvezda Belgrad na meczu z OFK Belgrad:

Partizan Belgrad na wyjazdowym meczu ze Spartakiem Subotica:


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (6)

FI(L)IP - 29.05.2014 14:22:28, *.ip.netia.com.pl

Poprawcie tytuł. Nie Crvena, ale Zvezda została mistrzem Serbii.

Gimbi - 29.05.2014 14:53:04, *.217

Został zabity jak Człowiek z cracovii ??

do FI(L)IP - 29.05.2014 15:13:15, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to prawda, powinno byc w skrucie zvezda jesli juz nie calosc nazwy

bałkany - 29.05.2014 15:17:13, *.17-4.cable.virginm.net

Oni to mają tam swój specyficzny klimat, którego nie ma nigdzie indziej. Pytanie do kogoś kto ogarnia rozstawienia i ogólnie temat pucharów : Jest jakakolwiek szansa trafienia na Zvezdę w eliminacjach LM? To byłby dwumecz, co?

lukasz2634 - 29.05.2014 17:22:56, *.play-internet.pl

do bałkany: w LM nie ma szans na grę z nimi, natomiast w przypadku ich i naszym odpadnięcie w III rundzie el. LM możemy na nich trafić w IV rundzie el. LE. No ale za to w III rundzie el. LM możemy mieć Dinamo Zagrzeb

midr - 29.05.2014 19:23:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super 100- lecie Lewskiego Sofia i dobre derby Belgradu ! LEGIA !!!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.