Piłkarze St. Patrick`s oglądają poniedziałkowe losowanie - fot. UEFA
REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze St. Patrick`s skomentowali losowanie

Wiśnia, źródło: UEFA.com / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałkowe popołudnie poznaliśmy pierwszego rywala Legii Warszawa na drodze do Ligi Mistrzów. W 2. rundzie eliminacyjnej piłkarze Henninga Berga zmierzą się z irlandzkim St. Patrick's Athletic FC. Piłkarze tej drużyny - Brendan Clarke oraz Ger O'Brien - nie ukrywają, że do spotkań z polskim zespołem będą musieli się solidnie przygotować.

- Musimy zapoznać się z grą Legii. Naszym zadaniem będzie skrupulatne odrobienie pracy domowej. Spotkania w eliminacjach do Ligi Mistrzów wiążą się z wielką otoczką. Liczymy na to, że w rewanżu na naszym stadionie przyjdzie wielu naszych kibiców, którzy pomogą nam w wywalczeniu korzystnego rezultatu - powiedział podstawowy bramkarz drużyny St. Patrick`s Brendan Clarke.

Jak na razie dla obrońcy Gera O'Briena najbardziej znaną postacią w Legii jest jej trener. - Legia jest dowodzona przez Henninga Berga. To były znakomity defensor Blackburn Rovers i Manchesteru United. Siedmiu graczy z kadry naszego przeciwnika to reprezentanci Polski. Ten fakt pokazuje o sile i jakości, którą dysponuje ten klub - powiedział 29-letni obrońca - To dla nas będzie bardzo ciężki dwumecz. W zeszłym sezonie Legia grała przecież w fazie grupowej Ligi Europy - dodał O'Brien.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.