fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecze z Pogonią, Ruchem i Metalistem

Redakcja, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

W najbliższych dniach Legia rozegra na własnym stadionie trzy mecze - w 1/8 finału Pucharu Polski z Pogonią Szczecin, w lidze z Ruchem i w Lidze Europy z Metalistem Charków. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na wszystkie spotkania. Dostępne są również pakiety.

Posiadacze karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2014/2015 wchodzą na mecz Pucharu Polski z Pogonią Szczecin na podstawie swoich abonamentów.

Pakiet Meczowy hat-trick z Legią
Trwa sprzedaż pakietów na wszystkie trzy mecze. W pakiecie bilet na mecz PP z Pogonią jest gratis lub kosztuje tylko symboliczną złotówkę.


Do zakupu biletu lub pakietu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica wydanej nie wcześniej niż 1 lipca 2012 r. Przypominamy o konieczności wymiany kart z "trumną". Wyrabianie lub wymiana kart (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub on-line.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15, w przeddzień meczu w godz. 8-21 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów i pakietów:

fot. Legia Warszawa

fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.