REKLAMA

Bilety na mecz z Metalistem - Żyleta pełna!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

6 listopada o godz. 21:05 Legia zagra na własnym stadionie spotkanie Ligi Europy z Metalistem Charków. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych. Mecz zakwalifikowano do I kategorii cenowej. Na chwilę obecną na stadionie zajętych jest ok. 25 000 miejsc. Nie ma już biletów na Żyletę oraz trybunę im. Brychczego (za wyjątkiem sektorów rodzinnych).

Posiadacze pakietów Meczowy hat-trick z Legią wchodzą na stadion na podstawie pakietu.

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica wydanej nie wcześniej niż 1 lipca 2012 r. Przypominamy o konieczności wymiany kart z "trumną". Wyrabianie lub wymiana kart (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub on-line.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.