fot. Legionisci.com
REKLAMA

Legia z Ajaxem bez kibiców

Wiśnia i Woytek - Wiadomość archiwalna

Tylko niepoprawni optymiści mogli liczyć na jakikolwiek gest dobrej woli ze strony europejskiej centrali. Rewanżowe spotkanie 1/16 finału Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Ajaxem Amsterdam odbędzie się bez udziału publiczności. UEFA zdecydowała się podtrzymać swoją grudniową decyzję, w której ukarała mistrzów Polski dwoma meczami przy pustych trybunach za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego pojedynku z KSC Lokeren. Zero zaskoczenia. Poniżej komunikat Legii:

"Legia Warszawa informuje, że w dniu dzisiejszym po godzinie 16:00 otrzymała decyzję Komisji Odwoławczej UEFA w sprawie wydarzeń podczas meczu w Lokeren.
Komisja Odwoławcza odrzuciła odwołanie Legii Warszawa. W związku z powyższym mecz 1/16 Ligi Europy UEFA pomiędzy Legią Warszawa a Ajaksem Amsterdam w dniu 26 lutego odbędzie się bez udziału publiczności.

Klub przyjmuje decyzję Komisji do wiadomości, żałując, że organy UEFA nie uwzględniły obszernych wyjaśnień na temat zdarzeń w Lokeren oraz informacji o planach i podjętych już działaniach Klubu nakierowanych na dalszą budowę pozytywnych zachowań kibiców."


Pierwszy pojedynek Legii z Ajaxem rozpocznie się 19 lutego o godzinie 21:05 w Amsterdamie. Rewanż odbędzie się tydzień później o 19:00 na pustym stadionie przy Łazienkowskiej.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.