Poniedziałek, 11 września 2000 r. godz. 09:01

III liga: Legia II nadal wygrywa!

Woytek

W niedziel? spotka?y si? dwie niepokonane dru?yny III ligi w tym sezonie. Mecz odby? si? na Legionovii poniewa? na ?azienkowskiej grali aktorzy z Polski i Rosji. Niespodziewanie rezerwy Legii wygra?y to spotkanie 1-0!

W pierwszej po?owie przewag? mia?a Gwardia jednak wynik nie uleg? zmianie. W Legii wystąpi? powracający po kontuzji Tomasz Soko?owski (rozegra? 65 minut.)

Po przerwie gra si? wyrówna?a i w 69 minucie Legionistom uda?o si? strzeli? jedynego i zwyci?skiego gola. Fatalny b?ąd pope?nili obro?cy Gwardii. Do wybitej ze środka boiska pi?ki wybieg? bramkarz Arkadiusz Malarz. Obro?ca Piotr Rajkiewicz zamiast poda? g?ówką, odbi? pi?k? w przeciwną stron?. Okazj? wykorzysta? biegnący za Rajkiewiczem Rowland Eresaba, który przelobowa? zaskoczonego Malarza.

- Chcia?em rozpoczą? sezon od kilku zwyci?stw, ale tak udany początek przerós? moje oczekiwania - oceni? trener Kubicki.

W środ? Legia rozegra zaleg?e spotkanie z Pelikanem ?owicz i ma wielk? szans? na obj?cie prowadzenia w tabeli. [ wi?cej ]