Jakub Rzeźniczak najlepszy w sezonie 2014/2015 - fot. Mishka / Legionisci.com

Jakub Rzeźniczak Piłkarzem Sezonu 2014/2015!

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W Plebiscycie na najlepszego Piłkarza Sezonu 2014/2015 zwyciężył Jakub Rzeźniczak, który zdobył ponad 36% wszystkich głosów. Stoper stołecznego klubu, który zagrał w 50 meczach i zdobył 5 goli otrzymał 10056 Waszych głosów. Drugie miejsce zajął Orlando Sa z dorobkiem 4726 głosów, a trzecie Michał Kucharczyk - 3346 głosów. W sumie przez 2 tygodnie oddaliście niemal ponad 27,5 tysiąca typów.

Klasyfikacja Plebiscytu na najlepszego Piłkarza Sezonu 2014/2015:

1. Jakub RZEŹNICZAK - 10056 głosów

2. Orlando SA - 4726

3. Michał KUCHARCZYK - 3346

4. Miroslav Radović - 2811
5. Tomasz Jodłowiec - 1891
6. Dusan Kuciak - 1115
7. Ondrej Duda - 898
8. Guilherme - 479
9. Marek Saganowski - 347
10 . Krystian Bielik - 273
11. Łukasz Broź - 265
12. Michał Żyro - 254
13. Jakub Kosecki - 171
14. Adam Ryczkowski - 127
15. Tomasz Brzyski - 105
16. Arkadiusz Piech - 88
17. Inaki Astiz - 85
18. Mateusz Wieteska - 81
19. Robert Bartczak - 80
20. Dominik Furman - 69
21. Ivica Vrdoljak - 67
22. Igor Lewczuk - 66
23. Dossa Junior - 55
24. Arkadiusz Malarz - 40
25. Łukasz Moneta - 39
26. Helio Pinto - 36
26. Konrad Jał‚ocha - 36
28. Bartosz Bereszyński - 32
29. Bartłomiej Kalinkowski - 25
30. Michał Masłowski - 22
31. Mateusz Szwoch - 14

Suma głosów: 27699

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (44)

Daru - 27.06.2015 10:25:35, *.dynamic-ww-2.vectranet.pl

Jak już Rzeźniczak został wybrany piłkarzem sezonu to już naprawdę jest masakra.

Krzeszczu - 27.06.2015 10:30:36, *.cust.bredband2.com

Gratulacje!!!
Zasluzyles.
Powodzenia w nowym sezonie!

Nieźle... - 27.06.2015 10:31:53, *.play-internet.pl

...254 wariatów zagłosowało na M.Żyro. Chyba nie oglądaliście meczów z jego udziałem! Jeszcze lepsi (67 osób) zagłosowało na Ivice, brak słów.

kr. - 27.06.2015 10:34:52, *.devs.futuro.pl

nie zagłosowałem bo nie miałem na kogo. Moim zdaniem nikt nie zasłużył na to wyróżnienie w tym roku ;(

Stefan - 27.06.2015 10:35:07, *.olsztyn.mm.pl

To tylko obrazuje jak inni zawiedli, Rzeźniczak już pewnego poziomu średniowatości nie przebije - niestety, ale jak na obrońce zbyt dużo błędów popełnia, nadrabia waleczności chociaż nie zawsze...

BumeL - 27.06.2015 10:37:20, *.google.com

A 22 znawców na Masłowskiego-masakra:/

do daru - 27.06.2015 10:41:56, *.static.ip.netia.com.pl

idź na k6

Balde - 27.06.2015 10:44:17, *.9

Brawo Rzeźnik, zapracowałeś na to wyróżnienie.

amper - 27.06.2015 10:46:34, *.18

BRAWO Rzezniczak!!! Jedyny zawodnik po którym było widać,że mu zalerzy i walczył na każdym centymetrze boiska

Skoku - 27.06.2015 10:56:11, *.dynamic.chello.pl

Na Małowsłowskiego głosowała jego cała rodzina + rodzina Osucha, z tąd ten imponujący wynik 22 głosy.

AAA - 27.06.2015 11:10:02, *.dynamic.chello.pl

254 osoby Żyro
347 osób Saganowski
Debili nie sieją sami się rodzą.

Sivy - 27.06.2015 12:10:29, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Włodarczyk za wysoko

Brawo - 27.06.2015 12:13:37, *.dynamic-ww-3.vectranet.pl

Brawo Rzeźnik! Oby inni byli w połowie tak waleczni jak Ty, to kuchenki nie miałby mistrza... :(

Wi(L)ko(L)ak - 27.06.2015 12:27:46, *.adsl.inetia.pl

Kuba z gwiazdeczek prezentował stabilną formę przez cały sezon , jesień i wiosna , nagroda jak najbardziej zasłużona , miał swoje wpadki , ale kto ich nie ma :)
Na Żyrko to chyba rodzina i bliscy głosowali .

dario - 27.06.2015 12:41:31, *.kalisz.mm.pl

na Sagana głosowali pracownicy "Wedla" ;-)

baton xxL - 27.06.2015 12:47:02, *.dynamic.chello.pl

Brawo Arek Piech, niestety ten napastnik jest dla dyzmy Berga zbyt bramkostrzelny.

loko - 27.06.2015 13:21:07, *.dynamic-ww-1.vectranet.pl

wyniki tej ankiety to jakas prowokacja, nie wierze ze 36% glosujacych bylo z lodzi

aroooooooooooooooooooooooo - 27.06.2015 13:21:18, *.nat.student.pw.edu.pl

Duda 898 hahhahahahahaahhah najgorszy był

do daru - 27.06.2015 15:02:28, *.centertel.pl

Sam jesteś masakra. Kibice tak wybrali i po co siejesz ferment ??? Nie potrzebna spinka, bo później pampers do wymiany.

konrad - 27.06.2015 15:35:16, *.dynamic.chello.pl

Brawo Kuba! Należało Ci się jak nikomu innemu! Obyś trzymał poziom i nadal był tak waleczny jak dotychczas! Niech reszta grajków bierze przykład bo samym Rzeźniczakiem ligi nie wygramy!

oster - 27.06.2015 16:04:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

na Żyro podobno głosowała codziennie jego cała rodzina a Ivica nie ma w Polsce rodziny to sam na siebie codziennie głosował plus osoby nie znające się na piłce

L - 27.06.2015 17:14:20, *.dynamic.chello.pl

Błąd u Jalochy

batonL - 27.06.2015 17:23:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

widze ze troche bajka z tym głosowaniem jezeli chodzi o rzeznika to zasłużył ale ja sam na jałoche :) głosowałem 10 razy

Cinek - 27.06.2015 18:23:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Konrad Jałocha z 6 głosami? Chyba 3 zabrakło przed 6 :)

J86 - 27.06.2015 18:33:15, *.dynamic-ww-2.vectranet.pl

Od "Płaczka" do bohatera. Gość wielokrotnie pokazał, że jednak ma jaja, wielu na jego miejscu po pierwszych dwóch sezonach w Legii by odeszło, a on nie odpuścił. No, a charakterem zasłużył sobie na szacunek nie tylko kibiców, ale również innych zawodników, którzy powinni patrzeć na to z jaką ambicją powinno się grać w Legii. W tym sezonie jedyny słuszny wybór.

ee - 27.06.2015 19:32:10, *.203

Przykre , ze dostaja osoby , ktorym sie bardzo chce , a to powinno byc obowiazkiem kazdego , walka i jeszcze raz walka...

pablo - 27.06.2015 21:01:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zasłużył chłop. Wyrobił się piłkarsko i mentalnie.
Oby tak dalej Kuba.

Magda matka Polka - 27.06.2015 21:10:09, *.warszawa.vectranet.pl

Bardzo się cieszę i gratuluję. Za postawę, zaangażowanie i przede wszystkim za to, że Naprawdę KOCHASZ LEGIĘ. Dziękuję Ci Kuba

Magda matka Polka - 27.06.2015 21:14:22, *.warszawa.vectranet.pl

Bardzo się cieszę i gratuluję. Za postawę, zaangażowanie i przede wszystkim za to, że Naprawdę KOCHASZ LEGIĘ. Dziękuję Ci Kuba

andrzej - 27.06.2015 22:17:07, *.dynamic-ww-4.vectranet.pl

KUBA NAJ NAJ NAJ

Mejson - 27.06.2015 22:48:30, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

.... Masz gwiazdo z liscia na miescie za PP za burkanie!! Jak chciałem 5 to mnie olales.....

jaaa - 28.06.2015 00:00:40, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

powiem tak zasłużył bo nikt inny nie wkłada w to tyle serca jak on!że moze nie zawsze każdy mecz mu wychodził może nie w każdym dawał z siebie wszystko ale nie jest też robotem każdy popełnia błedy! dla mnie on jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny i za to go cenie ponad wszystkich za serce które wkłada w gre Jakub jestem z Toba trzymaj sie!

ErEn. - 28.06.2015 03:47:58, *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gratulacje. Rzeźnik king!

urban - 28.06.2015 09:01:46, *.range86-177.btcentralplus.com

Szwoch - masz te 14 glosow ode mnie, nie zawiedz w nastepnym sezonie. Brawo!

ddd - 28.06.2015 09:15:33, *.6-2.cable.virginm.net

Sa drugie miesce za co? za to ze mial nas wszystkich w dupie??? ze jak gralismy w 10-tke w gdansku to niechcialo mu sie wracac i pomagac?za to ze w ostatnim meczu uciekl z boiska do szatni??ze byl nie kolezenski i samolubny??

Lipa - 28.06.2015 15:45:30, *.cebit.com.pl

jak rzezniczak wygrał to juz wiadomo dlaczego przegraliśmy mistrza ;/ .....Nie pamietacie meczów z LEchem?!?!?!? Dzękuje

PELE - 28.06.2015 15:47:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

BAREJA BY TEGO NIE WYMYŚLIŁ...NA BEZRYBIU I RAK RYBA...WYBÓR TEGO GRAJKA,TO TYLKO DOWÓD..JAKI TO BYŁ TRAGICZNY SEZON...

arooooooooooooo do ddd - 28.06.2015 16:17:48, *.play-internet.pl

Po pierwsze pisze sie niekolezenski , po drugie to jest klub pilkarski, a nie wzajemnej adoracji. Po trzecie jest drugi, poniewaz byl najskuteczniejszy i gdyby nie jego gole nie byloby nawet podium :)

wojtas - 28.06.2015 16:36:24, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Kuba. Kucharczyk 3 to jest masakra.....

ff - 28.06.2015 16:48:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciesze się, że doceniliscie Kube ! Zwykle głosuje się na tyhc co strzelają bramki, a w tym sezonie Kuba walczył najwięcej i to jemu należy się nagroda .

gs - 28.06.2015 22:37:24, *.tktelekom.pl

i prawidłowo , dzieki Ci Kuba za ten sezon

grzesiek - 29.06.2015 09:49:04, *.itsa.net.pl

masło za wysoko

ha ha ha - 30.06.2015 03:44:28, *.dynamic.chello.pl

to pewnie żyleta głosowala głównie ?
skoro przychodza popalic race i pobluzgac na przyjezdnych trudno zeby sie jeszcze skupiali na grze poszczególnych zawodników.żal... :)

tomasz 3 - 30.05.2016 15:51:07, *.13-3.cable.virginm.net

TYLKO TOMEK JODŁOWIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!