#uwolnicMacka
REKLAMA

#‎UwolnicMacka - koszulki cegiełki

Grupy KibicowskieWiadomość archiwalna>

Chyba nikomu nie trzeba już tłumaczyć co przeżywa od ponad 3 lat jeden z naszych kolegów - związany z Legią od lat, zagorzały kibic z gatunku tych co daliby się pokroić za swój klub i barwy. Zawsze serdeczny, przyjacielski i pełen chęci niesienia pomocy każdemu kto jej potrzebuje, czy to na trybunach czy poza nimi. Maciej Dobrowolski ale na Łazienkowskiej po prostu - Maciek.

Już sam fakt, że nawet tzw. media głównego nurtu: od Polsatu, poprzez TVN, kończąc na TVP, od Onetu po Gazeta.pl, o tytułach prasowych już nie wspominając, wszystkie jak jeden mąż zadają pytanie za co i ile czasu ten chłopak siedzi w areszcie, świadczy o tym że sprawa jest nieczysta. Bezpodstawnie posądzony przez... nie będziemy rzucać inwektyw bo szkoda słów, na skutek kompletnie niezrozumiałej i irracjonalnej decyzji sądu dalej przebywa za murem. W maju minęły trzy lata od pamiętnego Euro 2012 o którym cały świat zdążył już zapomnieć i od hałaśliwej akcji policji i prokuratury która im więcej czasu upływa, tym bardziej wydaje się dęta i sprokurowana na ówczesne polityczne zamówienie. I co z tego skoro Maciek wciąż TAM, po niewłaściwej stronie muru.

W chwili obecnej cała kibicowska Polska, także ta którą trudno podejrzewać o jakiekolwiek sympatie do Legii, w geście solidarności wywiesza transparenty protestujące przeciw tzw. aresztowi wydobywczemu jaki dotknął naszego kolegę. Ba, płótna ze znamiennym "Uwolnić Maćka" zaczynają się pojawiać na stadionach Europy, jak choćby ostatnio w szwedzkim Malmoe czy na trybunach jednego z rosyjskich klubów. Jako kibice Legii ale przede wszystkim koledzy Maćka, w swoim i Jego imieniu, wszystkim ekipom serdecznie dziękujemy!

Czas upływa i nikt straconych lat naszemu koledze nie zwróci ale wierzymy, że wkrótce powitamy Maćka na Łazienkowskiej, gdzie z pewnością skieruje swe pierwsze kroki. I tu puenta. Po ponad trzech latach życia za kratami z pewnością liczyć się będzie każdy grosz. Maciek nigdy o niego nie dbał i nigdy nie miał go w nadmiarze. Dla Niego zawsze liczyła się Legia i jej dobro. Dlatego naszym obowiązkiem jest pokazać, że transparenty, hasła, okrzyki na Żylecie to nie puste słowa. 9 sierpnia gramy mecz z Wisłą Kraków. Na meczu tym, na Żylecie zawiśnie tylko jedna flaga. Właśnie ta, znana już Wam: "#UWOLNIC MACKA". Dodatkowo chcielibyśmy aby każdy z nas, kibiców z Żylety, miał w tym dniu na sobie koszulkę - cegiełkę z której cały dochód przeznaczony będzie na powrót Maćka do normalnego życia i oczywiście na Legię!

Również ci, którzy nie uczęszczają na najgłośniejszą trybunę na Łazienkowskiej, być może żyją gdzieś z daleka od Warszawy, a nawet nie są kibicami Legii ale solidaryzują się z naszym kolegą i protestują przeciw skandalicznym decyzjom sądu opartym na groteskowych bajkach opowiadanych przez niewiarygodną "hannę", mogą ją nabyć w WERSJI BIAŁO-CZERWONEJ zamiast barw klubu z Warszawy i traktować tę koszulkę jako swój sprzeciw wobec (nie)sprawiedliwości panującej w tym kraju! Dziś Maciek, jutro może to spotkać każdego kibica od Szczecina po Białystok czy Lublin i od Trójmiasta po Przemyśl czy Wałbrzych! I tylko razem, jako polscy kibice, solidarnie możemy pokazać, że nie ma zgody na takie traktowanie ludzi!

Koszulka firmy B&C (ta sama, którą nabywaliście na finał Pucharu Polski w Warszawie i przy okazji chyba najlepsza gatunkowo z tzw. reklamowych gotowców). Nadruk - sitodruk.

Zapisy na ODBIORY OSOBISTE na Forum Kibiców. Odbiory osobiste możliwe też po zgłoszeniu na poniższego maila z zaznaczeniem tej opcji!
Wysyłka: z danymi teleadresowymi do niej i zaznaczeniem czy wersja LEGIJNA czy NARODOWA (biało-czerwona): uwolnicmacka@gmail.com. Koszt dla jednej sztuki, list priorytetowy - zgodny z cennikiem Poczty Polskiej - 5,50 zł, 2-3 sztuki - 11 zł, powyżej 3 sztuk - paczka pocztowa priorytetowa - 13 zł

CENA KOSZULKI: 30 zł

rozmiarówka:

fot. Grupy Kibicowskie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

S- (L) - 20.07.2015 22:03:14, *.dynamic.chello.pl

Super!!!

LEGIA WARSZAWA - dziękujemy za wsparcie innych klubów!
Fajnych Maciek ma rodziców :-)

Biały - 20.07.2015 22:13:02, *.91

Zajebisty pomysł, jaka cena koszulek będzie ?

AWS - 20.07.2015 22:16:52, *.play-internet.pl

Genia(L)na inicjatywa :)) ;) Czekamy na Maćka po tej stronie!

stop policyjnym katom - 20.07.2015 22:17:50, *.cluster-e.websense.net

Trzymaj się chłopaku dasz radę ! już wkrótce świat bez krat, wracaj do nas jak najszybciej ... sądy i psy to największe dziadostwo w tym kraju ...

Byku - 20.07.2015 22:22:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A moze dorzucicie koszulki w rozmiarze xxxl bo te xxl śmiesznie małe???

(L) - 20.07.2015 22:33:49, *.dynamic.chello.pl

A był już organizowany jakiś przemarsz kibiców w tym temacie np.spod stadionu pod sejm? jeśli nie to można by coś takiego zorganizować.

Karo-L - 20.07.2015 22:43:27, *.warszawa.vectranet.pl

Mam 201 cm wzrostu czy da sie zamówić duużą koszulkę dla mnie!???

(L) - 20.07.2015 23:02:43, *.ilabs.pl

Maciek !!!!!!!


Łza się w oku kręci!
Koncertowa... luksemburg etzella 2001..szare bluzy...kamienie na Widzewie (Wiosna i sierpień 2000).Ulewa na(przed) KOKOSZANEK ŁOWCA BRAMEK W 1999 - mecz z Lechem a nie Amiczką...
Wyjazd do Udine, Schalke....Mecz z Wisłą jak spalono wielką szmatę Wisły..feta jedna, druga...jihad..Kopenhaga...Mecz z Amiką Wronki ( nie mylić z Leszkiem obecnym)bodaj 2000....
Boże chroń fanatyjków!!!!!!

CHŁOPAKU CZEKAMY!

Proszę osoby decyzyjne o to aby udały się do biura prawnego DUDA POMOC Andrzeja Dudy!


Dickson Chotowski - 20.07.2015 23:11:10, *.range109-145.btcentralplus.com

A odszkodowanie od zlodzieji politykow ?? Brac skur....ow za kazdy grosz !!

Pan Dygresja - 20.07.2015 23:26:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może nie jest to najlepszy moment na dygresje, ale ulewa mi się coś przy tych wszystkich ogłoszeniach. Przepraszam nie jestem kibicem bo !!! "Dodatkowo chcielibyśmy aby każdy z nas, kibiców z Żylety" bo nie chodzę na żyletę!
I to nie jest tylko ten artykuł, każda akcja, każdy apel każde podziękowanie dla ... kibiców żylety .
Nie odejmuje tego co robicie , jasna sprawa kto jak nie kibice z żylety itd,ale ! dzięki takim tekstom nie przyłożę cegiełki do akcji , nie identyfikujecie się ze mną nie identyfikuje się z wami . Jak będę miał możliwość, dam więcej ... sam bez waszego pośrednictwa. Sorry nie jestem z Żylety. Niech koszulkę kupią babcie, dziadkowie żony, ciocie , dlsi koledzy którym załatwiliście bilet na finał PP którego ja , umiarkowany kibic nie dostałem itd...to dlatego nigdy nie dołożę sie do oprawy ... bo jak przyjdzie co do czego na mecz pójdą wspomniane osoby itd.

Życzę nie kategoryzowania fanów na Żyletę i nikogo, a wszystko dla wszystkich skończy się lepiej. Może jak apel o doping będzie się tyczył wszystkich, jak akcja dla Maćka będzie się tyczyła wszystkich itd to to wszystko złapie większego rozmachu. Bo jak na razie po przy takim podejściu czuje się jak chodzący portfel potrzebny tylko jak jest potrzeba kasy.
A pragnę przypomnieć że to od Was zależy nie tylko doping i wsparcie klubu, ale również to że taki kowalki będzie chciał przyjść na spektakl.. jak przyjdzie kasę ma klub, Wy macie na oprawę i trochę więcej swobody no bo robicie ten spektakl który ściąga ludzi co jest z korzyścią jak w/w. Jak nie będzie Nas to i potrzeba na Was będzie ciut, kapeczkę , mniejsza ... Od taka ekonomia.
Pozdrawiam

Pierzasty - 21.07.2015 01:03:56, *.dynamic.chello.pl

Koszulki to kropla w morzu. Zapodajcie, że te trzy dychy to cena minimalna. Ja dam stówę i wystawcie większą ilośc sztuk na Alegro. Licytacje przyniosą więcej zysku. Jemu potrzeba dobrego papugi. Zna się przecież na ornitologii... Sępy też wykrywał. Pozdro

Pierzasty - 21.07.2015 01:11:36, *.dynamic.chello.pl

Byku
Se na dupe założysz i będzie widać. Nie chodzi o to żebyś po Bródnie zapier...ał w tej koszulce, a o to żeby stykło kasy na ...jakby Ci to wytłumaczyć? Na te kurde koszty. Jarzysz?

Do Bialy - 21.07.2015 01:50:02, *.centertel.pl

30 zl

@Biały - 21.07.2015 06:52:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podobno nie ma głupich pytań... ale Tobie się udało.

teddy boj - 21.07.2015 07:44:59, *.jmdi.pl

czy przy większym zamówieniu (np 10 szt) możliwy jest rabat?

do teddy boj - 21.07.2015 07:55:34, *.static.chello.pl

tylko jak zamówisz 2562 szt. i wybierzesz dostawę gołębiem pocztowym - dostaniesz zwrot za paszę dla gołębia i 2.50 zniżki.

Bank - 21.07.2015 08:06:47, *.dynamic-ww-1.vectranet.pl

Niech ktoś z jego rodziny lub bliskich weźmie kreskę w banku
Albo u lichwiarzy! I zapłaci komu trzeba to chłopak wyjdzie.
Jak jest niewinny to dostanie odszkodowania tyle ze wszystkie długi spłaci!!! I jeszcze na oprawy starczy na parę lat.

L - 21.07.2015 08:46:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do .....Pan Dygresja
Pewnie trochę racji masz w tym co piszesz, ale ta akcja wykracza poza nasz stadion i naszych kibiców, do tej akcji trzeba namówić wszystkich ludzi, którym sposób w jaki w tym państwie jest traktowane i wykorzystywane prawo, zmienił się z korzyścią dla wszystkich obywateli. Ta akcja ma za zadanie jednoczenie nie tylko kibiców L, ale wszystkich, dla których wolność i swoboda wypowiedzi jest dobrem nadrzędnym, kibiców, którzy nie widzą tylko własnego podwórka ( akcja wywieszania płócien UWOLNIĆ MAĆKA stała się powszechna i mimo braku zgody między grupami kibiców, takie płótna są wieszane ).
Tutaj musimy zostawić własne waśnie z boku, ta akcja to coś więcej niż tylko osoba Maćka, która staje się powoli symbolem. Nie wolno nam przejść obok niej obojętnie, nie wolno nam przy jej okazji wypominać inne sytuacje, które nas poróżniły. Tak jak przy pocztówkach, wysłałem 5 sztuk, tak i przy koszulkach wezmę 5 sztuk.....bo tak trzeba

zerowa skuteczność transparentów - 21.07.2015 09:15:59, *.dynamic.chello.pl

http://raczkowski.soup.io/post/28614402/Gdy-by-em-w-jego-wieku-pisa

do (L) - 21.07.2015 09:47:47, *.centertel.pl

Ta dudapomoc to już dawno nieczynna. To była kiełbasa wyborcza i Ty jak widać się nabrałeś. Poza tym nie myśl, że zmiana prezydenta albo rządu cokolwiek da. A teraz przed wyborami to tym bardziej obiecają Ci wszystko.

do do L - 21.07.2015 10:39:22, *.dynamic.chello.pl

Dudapomoc jak najbardziej czynna,na ul.Nowogrodzkiej.A swoje wieści z gw i innych śmieci zachowaj dla siebie.Delikatnie nie wspomnę dlaczego Maciek i sporo innych osób siedziało i siedzi.Dla przypomnienia jeszcze widelec 741.

Pan Dygresja - 21.07.2015 10:48:13, *.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do... L
Racja ,zgadzam się całkowicie. Bardzo dobrze powiedziane.
Dziękuje. Zgadzam się! Uczestniczę.

Dlatego napisałem że to nie najlepszy moment na tego typu spostrzeżenia. Ale . Ile można. Nie czuje się gorszy bo lubię obejrzeć mecz względnym skupieniu, nie czuje gorszy bo nie chodzę na żyletę ... może i bym chciał,predyspozycje fizyczne (choroby) nie pozwolą dać mi 100% z siebie itd... Trochę zrozumienia dal wszystkich.
Wszyscy jesteśmy z Legią na dobre i na złe....

karwo1 - 21.07.2015 10:48:48, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dajcie rozmiary XXXL

l - 21.07.2015 12:50:41, *.dynamic.mm.pl

Dajcie 10 XL

ja - 21.07.2015 13:39:15, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kupuje ale druga koszulka ma być z napisem wywalić Berga

Daw1D - 21.07.2015 13:40:10, *.191

Napisać do Prezydenta Komorowskiego, a jak to nie poskutkuje to do Dudy. Prezydent zawsze może ułaskawić i zakończyć sprawę.

Daw1D - 21.07.2015 14:50:16, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żeby ułaskawić to musi być wyrok... a tu wyroku nie ma

#Uwolnic Macka - 21.07.2015 14:56:04, *.100

Są rozmiary XXXL i można się na nie zapisywać, dodane na forum ale powtórzę i tu:

rozmiar XXXL
długość: 81 cm
szerokość: 65 cm
dł. rękawa: 21 cm

adi37 - 21.07.2015 16:15:51, *.play-internet.pl

Z mojej strony pomysł byłby fajny gdy, koszulki mogliby zamawiać wszyscy w własnych klubowych barwach plus barwy reprezentacji to byłby szacunek dla kibiców widoczny tak uważam

mam - 21.07.2015 17:33:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Daw1D, ułaskawiać to trzeba mieć z czego. On na razie nie został skazany, w świetle prawa jest niewinny, a że siedzi od trzech lat... Taki mamy klimat :(

Mom - 21.07.2015 17:43:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy będzie możliwość zakupu na najbliższych meczach ?

do adi37 - 21.07.2015 20:20:33, *.centertel.pl

Ciekawi mnie w jaki sposób mieli by niby zrobić koszulki w barwach klubowych nabywców, jest to nie do ogarnięcia, dlatego dla chcących się przyłączyć do akcji, są koszulki w barwach narodowych

praga p(L)n - 22.07.2015 11:31:02, *.dynamic.chello.pl

od kiedy i gdzie odbiór??????????

WIDELEC 741 - 22.07.2015 13:44:02, *.70

ZAWSZE I WSZĘDZIE PSY....TO ZNAMY,A CZAS ZACZĄĆ WALKE Z NIMI LEGALNĄ I KREATYWNA JAKO ARTYSTA POMOGE BO ARTYŚCI ZAWSZE BĘDĄ ARTYSTAMI W BARWACH UKOCHANEJ DRUŻYNY

adi37 - 22.07.2015 14:43:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

Mysle ze jezeli mozna zucic barwy Legii to nie problem nadrukowacc barwy iinych klubow,prawda?

do adi37 - 22.07.2015 15:38:22, *.dynamic.chello.pl

A masz pojęcie ile kosztuje przygotowanie siatki i klisz do sitodruku dla każdego wzoru ( i przy okazji dla kazdego koloru?) Dowiedz się, a potem wygłaszaj swoje odkrywcze tezy.

grzechu - 22.07.2015 22:28:24, *.warszawa.vectranet.pl

maciek jest z wawy czyli nasz na zawsze wiec barwy nie graja roli . polska kibolska jest i skoro wisza transy na meczach b klasy to kazdy kibic nie bedzxie patrzyl na barwy nasze tylko zalozy koszulke i to juz bedzie jazda na caly nasz kibicowski trud

Jerzy - 23.07.2015 03:04:05, *.dynamic.gprs.plus.pl

Aby was wszystkich komentatorów z dupy wyjęty h. ...
K... to nasz Brat!!!
Jak nie macie ochoty pomóc chlopakowi którego widzieliście tylko na zdjęciach to po kiego penisa wchodzicie tu tylko żeby komentować? ??
Maciek to był jest i będzie nasz Brat.
Tyle w temacie
UWOLNIĆ MAĆKA

ktostakinijaki - 28.07.2015 23:28:45, *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

3 pytania:
Płaci się przy odbiorze?
Gdzie będzie można odebrać koszulki?
Kiedy będą odbiory koszulek ? - najważniejsze pytanie bo będąc na urlopie nie mogę być pewny czy dam radę odebrać koszulkę, więc przydałoby się, żebym znał datę...
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nie znam Maćka, ale życzę mu z całego serca powrotu na wolność.

waldziu - 31.07.2015 13:51:59, *.v30.interkam.pl

Pytanko
Czy jest opcja z zapłatą przy odbiorze?

Mirosław - 01.08.2015 14:00:07, *.warszawa.mm.pl

Nie wypuszczą go. Przyklepią mu pewnie "zorganizowaną" w końcu albo "pęknie". Życie. Życzę mu powrotu na wolność jak najszybciej.

koko - 03.08.2015 13:03:13, *.unity-media.net

hej jak mam zamowic bluzke ? poda mi ktos link ? dzieki

Zień - 17.08.2015 10:46:23, *.play-internet.pl

Witam!
Mogłbym zamowic taka koszulke za pobraniem? rozmiar (L)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.