fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kara dla FK Kukesi za mecz z Legią. Kibice z Albanii nie przyjadą do Warszawy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała klub FK Kukesi za mecz 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Legią Warszawa. Wynik tego spotkania został zweryfikowany jako walkower na korzyść warszawskiego zespołu. Ponadto klub z Albanii będzie musiał rozegrać jeden mecz w europejskich pucharach bez publiczności, a drugi ma w zawieszeniu na dwa lata. Dodatkowo musi zapłacić 70 000 euro kary.

Powyższa kara została nałożona w związku z niedokończeniem meczu, odpaleniem pirotechniki, rzucaniem przedmiotami, nieodpowiednim zachowaniem kibiców na trybunie oraz transparentem o niedozwolonej treści.

Albańscy kibice nie pojawią się w czwartek na meczu rewanżowym, ponieważ taką decyzję podjęli działacze klubu, którzy obawiają się kolejnych kar za zachowanie swoich fanów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Alex uk - 05.08.2015 / 12:50, *..214

Zastanawia mnie jedno te kary są tak absurdalne, ze aż nie do uwierzenia, każdy może rzucić kamień z trybun, załóżmy ze ktoś nie lubi Legii rzuci kamień i załatwia klub na amen

odpowiedz
@ falafel - 05.08.2015 / 07:48, *..141

Dobrze, że szkoła się zaczyna niedługo, to może będzie mniej takich bzdurnych komentarzy :)

odpowiedz
(L) - 05.08.2015 / 00:36, *..dynamic.chello.pl

kibice z Albanii nie przyjad na mecz, bo podobno w drodze, gdzieś na Węgrzech, padły im wszystkie kozy...

odpowiedz
zxc - 04.08.2015 / 23:21, *..dynamic.chello.pl

cieszycie się na kary niczym skarbnik UEFA. niezly klimat.

odpowiedz
suchy - 04.08.2015 / 22:23, *..centertel.pl

FUCKLAFEL OGARNIJ SIE MIERNOTO

odpowiedz
wariat - 04.08.2015 / 19:37, *..mobile.sferia.net

bravo k...a ,za świnie 6<1 było 80 tys euro kary,za lokeren 105 tys , a kamień w łeb i rzucanie czym sie da w kibiców i piłkarzy 70 tys , nie mam wiecej pytań , fuck uefa

odpowiedz
bell - 04.08.2015 / 17:56, *..165.threembb.co.uk

I przy całej niechęci do Lecha trzeba jasno powiedziec fuck uefa

odpowiedz
s(L)avo78 - 04.08.2015 / 17:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Śląsk dostał karę za mecz z CELJE u siebie w wysokości 15000 Jurków,bo delegat mafijnych dopatrzył się na fladze kibiców z miasta BRZEG symboli nazistowskich-a to herb miasta!Hehe-przecież to jakaś parodia!

POZDRO!(L)

odpowiedz
Arek - 04.08.2015 / 16:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@do falafel, on już leży i kwiczy, więc daj mu spokój. A poza tym to jest ch...j nie kara. Łach za jakiś śmieszny transparent ma stadion zamknięty, a tamci za przerwanie meczu obrzucanie piłkarzy kamieniami, butelkami mogą sobie grać dalej zapłacić może połowę tego co miałąby zapłacić Legia. A już o karze dla Cypryjczyków ani widu, ani słychu. Uefa mafia!!!

odpowiedz
adz - 04.08.2015 / 16:37, *..150

Myślę, że UEFA rozumuje tak: bezwzględny zakaz rzucania czegokolwiek na boisko - nie jest istotne czy trafiony czy nie. Jakby nie był trafiony a kamulec by śmignął 3 cm od niego to co? Zakaz rzucania i koniec. Kara łagodna, bo to ich pierwszy raz. U nas jest gorzej - recydywa. Za to wogóle, że nazwa Legia pojawiła się przed komisją to już jest kara :) my za rzucanie przedmiotami dostaniemy dużo grubiej 13 sierpnia.

odpowiedz
hm - 04.08.2015 / 16:25, *..dynamic.chello.pl

To ma być kara ? Śmiech na sali. Pomijając jak to z naszym klubem wyglądało kiedyś, to w porównaniu z karą dla pyrek za piro i flagę, kpina ...

Nie boją się kar, tylko incydentu w odwecie na skalę międzypaństwową.

odpowiedz
Norbi-(L)egionista - 04.08.2015 / 16:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

pastuchy z 16 tysięcznej wioski, narobili by w gatki gdyby przyjechali na Ł3....ta ich śmieszna stolica Tirana ma zaledwie 616 tysięcy ludności...wiocha jakich mało! W sumie szkoda, że pastuchy nie przyjadą...zobaczyli by co znaczy prawdziwa oprawa na Żylecie i doping 20-25.000 kiboli, przed wejściem na sektor każdy z nich dostał by gratisowego pampersa, ha, ha ;) Tylko (L)egia!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 04.08.2015 / 15:44, *..cust.bredband2.com

do (L)MP93: dzieki za linka, niestety nie ma tam mozliwosci przelewu z zagranicy, lub zwyczajnego uzycia karty kredytowej do oplaty. Zupelnie jag w internetowym FanStore, bezsens.......

odpowiedz
Dickson Chotowski - 04.08.2015 / 15:42, *..range86-153.btcentralplus.com

Uwazajcie na konfidentow z ni*dy wi*cej. Blisko maja z K6. Po smrodzie mozna ich od daleka poznac.

odpowiedz
Karol - 04.08.2015 / 15:25, *..centertel.pl

a ja z innej beczki teraz... Bo mnie bardzo to ciekawi... Co z testowanym pilkarzem Jseph Mora? Bo mial tydzie testow i cisza ??? Moze wie ktos z kibicow lub redakcji ?

odpowiedz
(L)MP93 - 04.08.2015 / 15:18, *..konstancin.net.pl

Kukes kukesem ale wrzućcie to na lead, bo nie zbiorą...
https://polakpotrafi.pl/projekt/siatkarze-legii-warszawa

odpowiedz
C(L)A - 04.08.2015 / 15:16, *..warszawa.vectranet.pl

Hehehhe pastuchy!!!

odpowiedz
Do falafel - 04.08.2015 / 15:08, *..centertel.pl

Na każdym meczu tak jest. Z choinki się urwałeś?

odpowiedz
Kibic Siarki - 04.08.2015 / 15:00, *..pppoe.sistbg.net

Ta kara to jakaś kpina,Legia za taki wybryk to by ze 3 sezony bana na rozgrywki europejskie miała.

odpowiedz
Do L - 04.08.2015 / 14:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty głupi jesteś? Tak ci ich żal? Jakby przyjechali i my byśmy coś odwalili to kara byłaby 2 razy taka, ciekawe czy też byłbyś taki współczujący.

odpowiedz
(L)odz - 04.08.2015 / 14:50, *..toya.net.pl

Bardzo bym chciał by nie zgubiła nas czujność podczas rewanzu z albancami,uefa ma rozliczyć Kibiców Legii bodaj 13 sierpnia,wydaje mi sie że czychają na mecz rewanzowy by udupuić LEGIĘ .Nie dajmy im pozywki, dziadom z uefa bo chcą pewnie nas wywalic.,.

odpowiedz
AAA - 04.08.2015 / 14:49, *..play-internet.pl

Biedne te kozy, pewnie będą się na nich wyżywać.....

odpowiedz
Yoda - 04.08.2015 / 14:41, *..play-internet.pl

U nas to recydywa. Oni "zaistnieli w europie" po raz pierwszy, stąd też niski wymiar kary

odpowiedz
aaa - 04.08.2015 / 14:39, *..240

A pamieta ktoś z Was jaka kare dostala Skisla, za zranienie przez kibica Dino Baggio w glowe?

odpowiedz
Do misiek - 04.08.2015 / 14:33, *..226.host.citystrada.pl

Prezes ma hajs. Za 1 rundę kopacze dostali 50tys ojro premii, za 2 rundę 100k ojro a za pokonanie Legii prezes obiecał 200k ojro. Ale fakt dostaną po kieszeni

odpowiedz
Aleks - 04.08.2015 / 14:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

niektórzy kibice też na długo zapamiętają podróż do Albanii.... :) jednym słowem trudne sprawy

odpowiedz
kaktus - 04.08.2015 / 14:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

władze ich klubu widać są mądrzejsze od piedziefy....

odpowiedz
WAF - 04.08.2015 / 14:09, *..dynamic.chello.pl

No, to dostali po kieszeni. I dobrze! Będą pasać kozy za darmo.

odpowiedz
zenek - 04.08.2015 / 14:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

To pastuchy po uszach dostały hehehehe

odpowiedz
L - 04.08.2015 / 14:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mimo kamieni rzucanych wzajemnie, transparentu i zranieniu Dudy, szkoda, że nie przyjadą, bo to też kibice. Z własnego podwórka wiemy, że nie zawsze wszystko wychodzi tak jak powinno, ale to boisko i doping powinno weryfikować, nie kary mafii.

odpowiedz
ass - 04.08.2015 / 14:04, *..84

słyszałem , że właściciel chce się wycofać z ich klubu i zainwestować w lokalnego rywala ... tak rozwiązanie klubu to dobry pomysł za to co zrobili ! :)))

odpowiedz
PARADOKS - 04.08.2015 / 14:03, *..internetia.net.pl

CIEKAWE ILE NA W CZWARTEK NA TRYBUNACH LICZĘ W PORYWACH DO 5 TYS A NA WIŚLE DO 15 . ŻENADOS ... KOMPLET NA LEGII BIORĄC 3 MECZE DO KUPY RAZEM MOZE SIE UDA ZEPEŁNIC 30 TYS :)

odpowiedz
adams - 04.08.2015 / 13:57, *..play-internet.pl

i tak by nie przyjechali

odpowiedz
kjn - 04.08.2015 / 13:51, *..dynamic-ww-1.vectranet.pl

Gole Rzezniczaka i Nico beda sie liczyly?

odpowiedz
pio - 04.08.2015 / 13:49, *..play-internet.pl

Jeśli oni 70 tys za 5 przewinień to my powinniśmy max 10tys dostać bo nasze rzucanie było najbanalniejszym przewinienie z tych pieciu

odpowiedz
uefa mafia - 04.08.2015 / 13:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

aha, czyli zakazu wyjazdowego nie bylo... niezle niezle. lech za flage dostaje 50 tys euro i zamkniety stadion, tutaj rania pilkarza, szturmuja sektor gosci, wywieszaja zakazana flage i kara podobna. przeciez te kary sa w ogole niesprawiedliwe. gdzie jakas proporcjonalnosc kar do przewinienia? to jest skandal i chory mafijny system.

odpowiedz
falafel - 04.08.2015 / 13:39, *..polkomtel.com.pl

A może przyjadą incognito? Niech nasi hoolsi uważają na barwy, zwłaszcza na Żylecie, gdzie jest ich dużo wywiejszonych. W czasie meczu nagle może podbiec pod Żyletę kilkunastu dresów z Albanii i ściągnąć jakąś flagę i podrzeć albo podpalić. Trzeba zachować maximum ostrożności na tym meczu. Tu myślę w szczególności o ultrasach z Żylety aby byli czujni.

odpowiedz
(L) - 04.08.2015 / 13:39, *..elkman.pl

Czyli klub bankrut haha

odpowiedz
Radzik - 04.08.2015 / 13:37, *..legionowodom.pl

Gdyby to chodziło o Legię to kara była by zatwierdzona już tego samego dnia i byla by dużo surowsza napewno wykluczyli by Legię z pucharów na 5 lat a tak Albańczykom tylko walkowera dali i karę pieniężną.... Ech szkoda gadać...

odpowiedz
misiek - 04.08.2015 / 13:26, *..wyszkow.tnp.pl

mam wrażenie że zapamiętaj Legiunie tam na długo bo pewnie ten klub przestanie istnieć buhahahaha

odpowiedz