Koszykówka: GKS Tychy 67-73 Legia Warszawa

fot. Woytek / Legionisci.com

W rozegranym dziś w Tychach meczu 2. kolejki I ligi koszykarze Legii wygrali z miejscowym GKS-em 67-73. Wyniki poszczególnych kwart: 13-17, 21-20, 12-24, 21-12. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w niedzielę 11 października o 17:00 na Torwarze. Ich rywalem będą rezerwy Śląska Wrocław. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Bodziacha

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.