NSŚ: Derby Sewilli i Casablanki

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W miniony weekend rozegrane zostały derby Sewilli oraz Casablanki. Kibice Betisu zaprezentowali oprawę, ale jak można się było spodziewać, prezentacje marokańskich ekip - Wydad i Raja - stały na zdecydowanie wyższym poziomie. Tym razem derbowe spotkanie odbyło się w miarę spokojnie, bowiem awantura, jaka miała miejsce na trybunach, była jedną z mniejszych w ostatnich latach.

Kibice obu drużyn przygotowali efektowne prezentacje, które wykonane były bardzo skrupulatnie. Niedosyt pozostał jedynie wobec mniejszej niż zazwyczaj liczby pirotechniki odpalonej przez kibiców, choć i tak przez moment boisko zostało zadymione, gdy gospodarze odpalili czerwone, a Raja zielone świece dymne.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Wydad Casablanca na derbach z Raja Casablanca:
Raja Casablanca na wyjazdowym meczu z Wydad Casablanca:
Betis Sewilla na derbach z FC Sewilla:


FC Sewilla na wyjazdowym meczu z Betisem Sewilla:


Dinamo Zagrzeb na meczu futsalu z Rugvicą:


Bologna na meczu z Empoli:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

wkz - 21.12.2015 13:59:32, *.233

kartoniady w Casablane super - równe czytelne widoczne

Arecki - 21.12.2015 20:42:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oprawa Betisu coś mi przypomina ....

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.