FK Sarajewo na wyjazdowym meczu z Zeljeznicarem
REKLAMA

NSŚ: Derby Sarajewa i Sztokholmu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatni weekend w Europie rozegrano dwa ciekawe kibicowsko spotkania - odbyły się derby Sarajewa i Sztokholmu. Na meczu Zeljeznicara z FK Sarajewo nie mogło oczywiście zabraknąć pokazu pirotechniki. Ta zgodnie z bałkańską tradycją, lądowała na bieżni, bądź murawie. Młyn ekipy "Manijaci" liczył kilka tysięcy. "Horde Zla", wspierani przez Dynamo Drezno wykorzystali przyznaną im pulę wejściówek.

Przyjezdni odpalili race oraz stroboskopy, a także zaprezentowali okazjonalny transparent pod adresem lokalnego rywala oraz... prezentację z wyrwanych kilkunastu krzesełek. W Sztokholmie Hammarby zaprezentowało malowaną sektorówkę, spod której odpalili race. Więcej działo się na przeciwległej trybunie, na której zasiadł AIK - oprócz prezentacji składającej się z malowanej sektorówki i transparentów, przyjezdni odpalili race i czarne świece dymne oraz machali flagami na kiju.

Mecz Hajduka Split z Dinamo Zagrzeb, który miał się odbyć w ostatnią niedzielę, został przełożony na 10 sierpnia, z powodu wtorkowego terminu eliminacyjnego meczu Dinama o Ligę Mistrzów.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Zeljeznicar Sarajewo na derbach z FK Sarajewo:

FK Sarajewo na wyjazdowym meczu z Zeljeznicarem Sarajewo:

Hammarby Sztokholm na derbach z AIK-iem:
AIK Sztokholm na wyjazdowym meczu z Hammarby Sztokholm:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.