Poniedziałek, 2 października 2000 r. godz. 09:22

III liga: Remis w Pruszkowie

Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

W meczu derbowym mi?dzy zespo?ami Znicza PruszkĂłw i Legii II Warszawa pad? sprawiedliwy remis 1-1.

Pierwszą gro?ną akcj? spotkania przeprowadzili pi?karze Znicza w 9. minucie, a uderzoną przez Dariusza Piotrowskiego pi?k? po b??dzie golkipera gości z linii bramkowej musia? wybi? jeden z obro?ców. Jednak po chwili to Legia ruszy?a do szybkich kontrataków i zdecydowanie przej??a inicjatyw?. Kolejno doskona?ych sytuacji nie wykorzystywali Egonatu Chukudi, Rafa? D?bi?ski i chyba najlepszej - Tomasz Jarz?bowski. Bramk? zdobyli za to zupe?nie nieoczekiwanie zepchni?ci do obrony gospodarze. W 44. minucie s?dzia podyktowa? s?usznie rzut karny za zagranie pi?ki r?ką w polu karnym przez Marcina Ros?onia. Obro?ca Legii otrzyma? za to czerwoną kartk?, poniewa? wybi? pi?k? zmierzającą do pustej bramki po strzale Marka Milankiewicza. "Jedenastk?" pewnie wykorzysta? Piotr Michalski i Znicz obją? prowadzenie. Druga po?owa meczu pomimo os?abienia w sk?adzie nale?a?a ponownie do rezerw Legii. Znicz zaatakowa? tylko dwukrotnie, ale ani Dariusz Piotrowski, ani Marek Milankiewicz nie potrafili strzeli? drugiej bramki. W 88. minucie w zamieszaniu pod bramką gospodarzy Adam Jankowski, próbując wybi? pi?k? g?ową, skierowa? ją niefortunnie do w?asnej bramki. [ wi?cej o Legii II ]