Dariusz Wdowczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wdowczyk: Musimy iść za ciosem

Woytek, źródło: wisla.krakow.pl - Wiadomość archiwalna

- Nasz ostatni mecz pokazał, że potrafimy grać w piłkę, potrafimy atakować i walczyć do ostatnich minut. Zawodnicy wierzyli do końca, że ta bramka wreszcie wpadnie i gol Małego był dla nas wszystkich nagrodą. Musimy iść za ciosem, musimy wygrywać, a zwycięstwo w takim meczu będzie naprawdę ważne - mówi przed dzisiejszym meczem trener Wisły Dariusz Wdowczyk.

- Myślę, że bez względu na miejsca w tabeli mecze pomiędzy Wisłą i Legią zawsze są wielkimi wydarzeniami. Zarówno w Krakowie, jak i w Warszawie budzą one sporo emocji i kibice czekają na nie z niecierpliwością. Wspomnienia z Warszawy zawsze są dla mnie miłe. Zdobyliśmy mistrzostwo Polski, a Vuko, który stanie jutro po przeciwnej stronie był bardzo ważnym ogniwem tej ekipy. Przed nim na pewno dużo trudnej pracy, by postawić drużynę na nogi - dodaje "Wdowiec".

- Po bardzo dobrym spotkaniu z Piastem i przełamaniu, zawodnicy mają wiarę w to, że możemy pokonać kolejnego rywala i na dobre wyjść z kryzysu. Musimy iść w tym kierunku, zdominować przeciwnika i nie dać mu chwili wytchnienia. Na mecz z Legią nikogo nie trzeba motywować. Liczymy na wsparcie z trybun i myślę, że przy gorącym dopingu wszystkich naszych kibiców jesteśmy w stanie wygrać z każdym - kończy szkoleniowiec "Białej Gwiazdy".


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.