Dzieci i młodzież z Żyrardowa, Mszczonowa i Wiskitek na meczu Legii
REKLAMA

Dzieci i młodzież z Żyrardowa na meczu z Wisłą. Mikołajki w sklepie Żyleta

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na piątkowym mecz z Wisłą Płock Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zorganizowało 5 autokarów dla dzieci i młodzieży z Żyrardowa, Mszczonowa i Wiskitek. W sumie na Łazienkowskiej stawiło się 240 kibiców, z czego aż 150 z Żyrardowa. Cała akcja była możliwa dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży kibicowskich gadżetów w sklepie Żyleta.

Z okazji Mikołajek w poniedziałek i we wtorek dla wszystkich kupujących on-line na stronie www.zyleta1973.pl wysyłka gratis. A dla wszystkich kupujących stacjonarnie w sklepie przy Łazienkowskiej 3 do każdego zakupu powyżej 50 zł niespodzianka gratis. Zapraszamy na zakupy!

fot. Legijny Żyrardów

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Mariusz Bogurski - 15.12.2016 / 15:44, *..246

Przede wszystkim podziękowania
dla organizatorów całej akacji
Robiąc zakupy w ŻYLETCE
mamy swój wkład w tego typu
imprezach TYLKO LEGIA

odpowiedz
widzę widzew w 3 lidze - 06.12.2016 / 08:43, *..atman.pl

Piękna sprawa :)

odpowiedz
rad - 06.12.2016 / 08:27, *..static.ip.netia.com.pl

e(L)egancko. Na szczęście coraz mniej widzewa w mieście.

odpowiedz
Mszczonowiak - 06.12.2016 / 00:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Racja, ZK równiez miała w tym swój udział. U nas to można powiedzieć pierwsze koty za płoty, ale już wiem, że przy kolejnej tego typu akcji będzie więcej dzieciaków.
Mocno Legia!

odpowiedz
Mchr - 05.12.2016 / 20:16, *..adsl.inetia.pl

Brawo ZK, to oni przy współpracy z SKLW i Klubem stoją za takimi akcjami.

odpowiedz
kibic - 05.12.2016 / 18:45, *..18-2.cable.virginm.net

Brawo przede wszystkim dla chłopaków z ZK bo gdyby nie oni to żadne SKLW ani nikt inny z Legii niestety nie zainteresował by się tymi dzieciakami.

odpowiedz
TO JEST AKCJA - 05.12.2016 / 18:02, *..adsl.online.nl

BRAWO BRAWO BRAWO

odpowiedz
Toni - 05.12.2016 / 15:37, *..0pools.vodafone-ip.de

Super akcja.Te dzieci to nasza przyszlosc.

odpowiedz
Marcin (L) - 05.12.2016 / 14:43, *..46.interdom.net.pl

Super prezent dla kibiców (L) CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM ;)

odpowiedz
bażant - 05.12.2016 / 14:33, *..dynamic.chello.pl

super sprawa!!!

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 05.12.2016 / 13:18, *..100

Super akcja SKLW, gratulacje. Jako mieszkaniec Ż dobrze wiem jak ważne są takie akcje, kiedy dzieciaki codziennie muszą użerać się z RTS. Czują wsparcie SKLW a to bardzo ważne w walce o ich kibicowskie wybory.

odpowiedz
em - 05.12.2016 / 12:50, *..2

Super akcja! trzeba od dzieciaka zaszczepić im miłość do (L)! Brawo!

odpowiedz
Kruk - 05.12.2016 / 11:57, *..opera-mini.net

Trzeba walczyć o rząd dusz w Żyrardowie. Brawo!

odpowiedz
robson - 05.12.2016 / 11:20, *..dynamic.chello.pl

brawo SKLW , w FC sila !

odpowiedz
pio - 05.12.2016 / 11:00, *..play-internet.pl

Brawo SKLW

odpowiedz