Polska - fot. Woytek / Legionisci.com

U-20: Polska 2-1 Grecja

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała 2-1 w towarzyskim meczu z rówieśnikami z Grecji. Wynik spotkania otworzył Karol Angielski, który wykorzystał rzut karny. W 80. minucie podwyższył Damian Garbacik. Bramkę honorową zdobył Efthýmis Kouloúris, zamieniając jedenastkę na gola. W spotkaniu wystąpił Rafał Makowski oraz przebywający na wypożyczeniach legioniści - Mateusz Wieteska, Konrad Michalak i Robert Bartczak.

U-21: Polska 2-1 (1-0) Grecja
1-0 18' Karol Angielski (k)
2-0 80' Damian Garbacik
2-1 90' Efthýmis Kouloúris (k)

Polska: Damian Węglarz - Kamil Dankowski, Paweł Stolarski, Paweł Bochniewicz, Mateusz Wieteska, Damian Rasak, Konrad Michalak (63' Mateusz Wdowiak), Jakub Piotrowski (82' Filip Jagiełło), Karol Angielski (57' Oskar Zawada), Grzegorz Tomasiewicz (57' Robert Janicki, 90' Bartłomiej Drągowski), Robert Bartczak (63' Oktawian Skrzecz). Od 46. minuty grali takze: Damian Garbacik, Jakub Bartosz, Rafał Makowski.