Olympique Lyon na meczu z Ajaxem
REKLAMA

NSŚ: Europejskie puchary 2016/17 (21)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami półfinałowe mecze europejskich pucharów. Fani Ajaxu w około 3 tysiące przyjechali na rewanżowy mecz do Lyonu, gdzie mogli świętować awans. Olympique po meczu z Besiktasem zostało, podobnie zresztą jak turecki klub, ukarane wykluczeniem z europejskich pucharów w zawieszeniu na dwa lata.
Ultrasi Lyonu na meczu z Ajaxem zaprezentowali oprawę na dwóch trybunach za bramką. Przed spotkaniem doszło do walki po kilkudziesięciu fanów obu ekip, z lekką przewagą liczebną Francuzów. Policja aresztowała 10 kibiców Olympique oraz jednego Ajaxu.

Atletico na derbowym spotkaniu z Realem zaprezentowało kartoniadę i malowany transparent z przesłaniem "Dumni, że nie jesteśmy tacy jak wy". Pod koniec meczu gospodarze wyrwali część krzesełek, w ramach protestu przeciwko udostępnieniu stadionu na finał Pucharu Króla pomiędzy Barceloną a Alaves. Było to też swego rodzaju pożegnanie z dotychczasowym obiektem

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Juventus na meczu z AS Monaco:
AS Monaco na wyjazdowym meczu z Juventusem:


Olympique Lyon na meczu z Ajaxem Amsterdam:Ajax Amsterdam na wyjazdowym meczu z Olympique Lyon:
Atletico Madryt na meczu z Realem Madryt:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.