Crvena Zvezda na finale Pucharu Serbii z Partizanem

NSŚ: Finały krajowych pucharów 2016/17 (2)

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Za nami kilka kolejnych finałów krajowych pucharów. W Belgradzie doszło do derbów, których gospodarzem był Partizan, i po raz kolejny na murawie triumfowali czarno-biali. "Grobari" zaprezentowali skromną choreografię, a fani obu ekip przygotowali także pokazy pirotechniczne. Z bardzo dobrej strony na finale Pucharu Portugalii pokazali się fani Vitorii Guimares.

Fani z Guimares w dobrej liczbie stawili się w oddalonej o blisko 400 kilometrów miejscowości Oeiras, leżącej tuż obok Lizbony.

Finał Pucharu Cypru tym razem rozegrany został bez awantur na trybunach, a świętować - z wykorzystaniem rac - mogli kibice Apollonu. Przed nami jeszcze kilka finałów krajowych pucharów na Bałkanach - w Chorwacji, Czarnogórze czy Albanii.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Crvena Zvezda na finale Pucharu Serbii z Partizanem:
Partizan Belgrad na finale Pucharu Serbii z Crveną Zvezdą:


Angers Sporting Club De L'Ouest na finale Pucharu Francji z PSG (w Paryżu):Apollon Limassol na finale Pucharu Cypru z Apollonem (w Nikozji):


Benfica Lizbona na finale Pucharu Portugalii z Vitorią Guimares (w Oeiras):
Vitoria Guimares na finale Pucharu Portugalii (w Oeiras):


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (1)

Groch - 31.05.2017 19:04:39, *.play-internet.pl

Arka z Zagłębiem już dogadana.
Kursy 3.55 na Zagłębie i 1.75 na Arkę i ciągle spada

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.