Rapid Wiedeń na finale Pucharu Austrii z RB Salzburg w Klagenfurcie

NSŚ: Finały krajowych pucharów 2016/17 (4)

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W Klagenfurcie rozegrano finał Pucharu Austrii pomiędzy Rapidem Wiedeń a RB Salzbzurg. Na trybunach z bardzo dobrej strony pokazali się fani ze stolicy, którzy na ten stosunkowo daleki jak na austriackie warunki wyjazd (320 km) przybyli w kilka tysięcy osób i zaprezentowali oprawę, w tym kilka pokazów pirotechnicznych.

Zdecydowanie bliżej na finał Pucharu Słowenii mieli fani Olimpiji Lublana - niewiele ponad 100 kilometrów. Green Dragons na stadion przemaszerowali z tamtejszego rynku, a na trybunach oprócz rac i świec dymnych w barwach, zaprezentowali podłużne białe i zielone balony. Na murawie niespodziewanie lepszy był zespół Domžale, który tym samym zapewnił sobie awans do europejskich pucharów. Olimpija zagra w eliminacjach Ligi Europy dzięki 3. miejscu w lidze.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Olimpija Lublana na finale Pucharu Słowenii z Domżale (w Koper):Rapid Wiedeń na finale Pucharu Austrii z RB Salzburg (w Klagenfurcie):Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.