Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Mioduski: W Legii gra się nie po to, żeby grać, tylko żeby wygrywać

Woytek, źródło: Polska Times / polskatimes.pl - Wiadomość archiwalna

Dariusz Mioduski udzielił wywiadu gazecie "Polska Times". Prezes Legii wyjaśnia w nim sprawę zamrożenia "wyjściówek" piłkarzom i twierdzi, że nie ma to nic wspólnego z finansami klubu. W czwartek spotka się z radą drużyny by omówić bieżące tematy.

- Ogólnie rzecz biorąc, te decyzje biorą się ze zmiany pewnej filozofii, którą zaczynamy wdrażać w Legii Warszawa. Ta zmiana polega na tym, że w Legii Warszawa gra się nie po to, żeby grać, tylko żeby wygrywać tytuły i awansować do europejskich pucharów. Czyli nie płacimy premii za granie, czy za wygrywanie pojedynczych meczów. Płacimy te same, albo większe premie za to, że zdobywamy mistrzostwo Polski, albo awansujemy do europejskich pucharów. Te wszystkie osoby, które są na boisku i poza boiskiem muszą myśleć w takich kategoriach. Nie przychodzi się do Legii do pracy, tylko żeby osiągać sukcesy. I to jest powód tych zmian, nie sytuacja finansowa. Piłkarze dostaną wszystkie pieniądze, które im się należą, tylko muszą wygrać mistrzostwo. Po prostu.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.