Strzelectwo: 7 medali w Finale Pucharu Polski

W miniony weekend w Ustce odbywały się zawody Finału Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Zawodnicy naszego klubu siedmiokrotnie stawali na podium - w swoich konkurencjach zwyciężali Tomasz Bartnik (kdw3x40 i kpn60) i Marta Barszczak (ppn40), miejsce drugie zajęli Bartnik (kdL60), Maciej Wojtasiak (kdw3x40 i kpn60) oraz Julia Grzybowska (ks3x20). Legioniści zajęli trzecie miejsce drużynowo w konkurencjach karabinowych.

Wyniki zawodników Legii:
Karabin dowolny 3x40: 1. Tomasz Bartnik, 2. Maciej Wojtasiak
Karabin dowolny 60 strzałów leżąc: 2. Tomasz Bartnik, 6. Piotr Szuszczyński, 9. Maciej Wojtasiak
Karabin pneumatyczny: 1. Tomasz Bartnik, 2. Maciej Wojtasiak
Karabin pneumatyczny (juniorzy): 8. Sebastian Szuszczyński
Karabin sportowy 3x20 (juniorki): 2. Julia Grzybowska
Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (juniorki): 6. Julia Grzybowska, 18. Joanna Bielska
Pistolet sportowy 30+30: 5. Marta Barszczak
Pistolet pneumatyczny 40: 1. Marta Barszczak