Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Wtorek, 26 września 2017 r. godz. 09:02

Strzelectwo: 7 medali w Finale Pucharu Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend w Ustce odbywały się zawody Finału Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Zawodnicy naszego klubu siedmiokrotnie stawali na podium - w swoich konkurencjach zwyciężali Tomasz Bartnik (kdw3x40 i kpn60) i Marta Barszczak (ppn40), miejsce drugie zajęli Bartnik (kdL60), Maciej Wojtasiak (kdw3x40 i kpn60) oraz Julia Grzybowska (ks3x20). Legioniści zajęli trzecie miejsce drużynowo w konkurencjach karabinowych.

Wyniki zawodników Legii:
Karabin dowolny 3x40: 1. Tomasz Bartnik, 2. Maciej Wojtasiak
Karabin dowolny 60 strzałów leżąc: 2. Tomasz Bartnik, 6. Piotr Szuszczyński, 9. Maciej Wojtasiak
Karabin pneumatyczny: 1. Tomasz Bartnik, 2. Maciej Wojtasiak
Karabin pneumatyczny (juniorzy): 8. Sebastian Szuszczyński
Karabin sportowy 3x20 (juniorki): 2. Julia Grzybowska
Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (juniorki): 6. Julia Grzybowska, 18. Joanna Bielska
Pistolet sportowy 30+30: 5. Marta Barszczak
Pistolet pneumatyczny 40: 1. Marta Barszczak


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!