Levski Sofia na derbach z CSKA Sofia (na stadionie narodowym w Sofii)
REKLAMA

NSŚ: Derby Sofii, Zurychu, Stambułu, Wiednia i Hajduk - Dinamo

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend w Europie rozegranych zostało kilka meczów derbowych. Spore zainteresowanie było derbowym pojedynkiem w stolicy Bułgarii. Po raz kolejny mecz odbył się na stadionie narodowym, nie zaś należącym do Levskiego, który był gospodarzem. Spotkanie obejrzało 30 tysięcy fanów - po kilkanaście tysięcy z obu stron. Fani Levskiego i CSKA urządzili przemarsze na stadion, a na trybunach zaprezentowali oprawy, oczywiście z wykorzystaniem pirotechniki.

Zdecydowanie gorsze były liczby fanów przy okazji derbowego meczu w Zurichu, jak również w Wiedniu, gdzie gospodarzem była Austria. Rapid wykorzystał przyznaną im pulę biletów i zaprezentował się z dobrej strony. Kolejny raz główne derby Stambułu, pomiędzy Galatasaray i Fenerbahce, rozegrano przy udziale kibiców gości. "Galata" z jedną oprawą.

Niesamowity przebieg miało spotkanie pomiędzy Hajdukiem i Dinamem. Bramki w doliczonym czasie sprawiły, że do przepychanek doszło na murawie, w sektorze gości, a także w sektorze VIP. W trakcie spotkania Hajduk zaprezentował dwie choreografie, odpalając przy tym trochę pirotechniki. Dinamo w lepszej niż ostatnio liczbie, ale bez jakiejkolwiek prezentacji.Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Levski Sofia na derbach z CSKA Sofia:


CSKA Sofia na wyjazdowym meczu z Levskim Sofia:
Hajduk Split na meczu z Dinamem Zagrzeb:Dinamo Zagrzeb na wyjazdowym meczu z Hajdukiem Split:


Olympiakos Pireus na meczu z PAOK-iem Saloniki:

Galatasaray Stambuł na derbach z Fenerbahce:

Fenerbahce Stambuł na wyjazdowym meczu z Galatasaray:


FC Zurich na derbach z Grasshoper:Grasshoper Zurich na wyjazdowym meczu z FC Zurich:


Austria Wiedeń na derbach z Rapidem:
Rapid Wiedeń na wyjazdowym meczu z Austrią Wiedeń:REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.