Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 10 stycznia 2018 r. godz. 14:20

Kolejne aukcje dla ś.p. Mateo

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legioniści z Targówka przygotowali kolejnych kilkanaście kibicowskich gadżetów, z których cały zysk zostanie przekazany rodzinie zmarłego w listopadzie kibicowi naszego klubu, ś.p. Mateo. W listopadzie odszedł w wieku 44 lat nasz kolega - Mateo, jeden z filarów czynnego kibicowania na Targówku.

Zawsze obecny na trybunach, przez wiele lat związany z legijnym ruchem kibicowskim na Targówku oraz lokalnie, z ruchem ultras GKP Targówek. To przy nim wychowywała się w ostatnich latach dzielnicowa młodzież, to On uczył ich zasad i patriotyzmu, zarówno warszawskiego, jak i tego który wynika z bycia Polakiem.

To właśnie Mateusz był animatorem udziału kibiców z Targówka w wielu patriotycznych czy charytatywnych inicjatywach. Setki wyjazdów, meczów u siebie, akcji patriotyczno-narodowych, ogrom godzin spędzonych przy organizacji opraw i tysiące przejechanych kilometrów, czy to za Legią, czy za GKP. To wszystko przerwała niespodziewana śmierć naszego kolegi.

Przyjaciele i najbliżsi koledzy Mateusza z Targówka zorganizowali aukcje, z których zysk zostanie w całości przeznaczony na postawienie godnego nagrobka. Grób rodzinny w którym spoczął jest już nadszarpnięty zębem czasu, a do tego na jego płycie nie zmieszczą się już napisy upamiętniające Mateusza.

Jak mówią kibice z Targówka: "za te wszystkie lata przez które On uczył i wychowywał młodych kibiców i patriotów, jesteśmy Mu winni choćby tę pamięć. Dlatego chcemy pokryć jak największą część kosztów związanych z postawieniem nowego grobu i odciążyć nieco pogrążoną w żałobie rodzinę."

AUKCJE DLA MATEO


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (2)

Cult⚽️Legia, 11.01.2018 02:22:58 - *.123

Wszyscy!Choć!po!złotòwie!bédá!tyś!pomożemy I podziékujemy za wszystko ⚽️

lis, 11.01.2018 17:33:41 - *.cyfrowypolsat.pl

Pytanie: Kto weźmie na siebie jego robotę i go godnie zastąpi?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!