Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Zofia Klepacka / facebook.com
fot. Zofia Klepacka / facebook.com
Czwartek, 11 stycznia 2018 r. godz. 23:55

Sportowiec Warszawy 2017 roku: Troje legionistów nominowanych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Troje legionistów zostało nominowanych do nagrody w XVIII plebiscycie na najlepszego sportowca Warszawy 2017 roku - Daniel Ławrynowicz, Oktawia Nowacka (pięciobój nowoczesny) oraz Zofia Noceti-Klepacka (windsurfing). Głosować na naszych zawodników można tutaj do 23 stycznia do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 2 lutego podczas Bali Mistrzów Sportu Warszawy w Arenie Ursynów.

Przed rokiem w plebiscycie na Sportowca Warszawy 2016 roku, Oktawia Nowacka była druga, zaś szósty obrońca Legii, Michał Pazdan. Imprezą roku w Warszawie uznano wówczas udział piłkarzy Legii w rozgrywkach Ligi Mistrzów.Komentarze: (4)

olo, 12.01.2018 00:17:59 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Raczej małe szanse, żeby ktokolwiek zagroził Anicie...

Ding, 12.01.2018 08:00:01 - *.play-internet.pl

Mistrzowie Polski bez nominacji: trochę wstyd.

Arek, 12.01.2018 11:50:42 - *.free.aero2.net.pl

Jakby nie odpadali z Astanami i Szerifami, to i może mieliby jakieś nominacje. A tak, może za rok.

Brawo Ich troje (L), 12.01.2018 19:58:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zocha , znowu dałaś radę ! (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!