Konrad Jałocha został wypożyczony na pół roku z Legii Warszawa do pierwszoligowego GKS-u Tychy. 26-letni bramkarz w rundzie jesiennej trenował z pierwszą drużyną Legii, ale zagrał tylko 4 mecze w trzecioligowych rezerwach.
REKLAMA
Konrad Jałocha został wypożyczony na pół roku z Legii Warszawa do pierwszoligowego GKS-u Tychy. 26-letni bramkarz w rundzie jesiennej trenował z pierwszą drużyną Legii, ale zagrał tylko 4 mecze w trzecioligowych rezerwach.